| claudelia1111 a întrebat:

ATENTIE BAIETI : m-am despartit de prima mea dragoste in urma cu 4 ani si acel baiat inca ma mai cauta..eu incerc sa il evit pentru ca mi-a gresit foarte mult dar nu se potoleste si ma cauta in continuare! A avut diferite relatii dar niciodata nu a incetat sa ma sune. Ce inseamna asta? Adica spuneti-mi voi baietilor daca asta inseamna ca inca ma iubeste sau poate asta e o joaca de`a voastra, tipic baietilor laughing

5 răspunsuri:
| X a răspuns:

Is 2 variante : una te iubeste si 2 e atras de indiferenta ta. O fata care nu i acorda atentie unui baiat si il trateaza cu indiferenta e de 2-3 ori mai irezistibila. O zic pentru ca si eu is cu gandu la o fata si nu reusesc sa imi dau seama ori o plac ori e indiferenta de vinahappy

| claudelia1111 explică (pentru X):

Sper sa fie prima varianta deoarece ma gandesc sa-i mai dau o sansa si multa rabdare cu fata despre care ziceai ca te trateaza cu indifereanta. poate doar e una dintre acele fete care sa lasa greu happy

| Alinboss95 a răspuns:

Te iubeşte happy! În lume sunt 1000000 de femei, este evident că are anumite sentimente pentru tine :*! Eşti norocoasă.

| claudelia1111 explică (pentru Alinboss95):

Nu ma simt asa norocoasa dar sper sa ai dreptate si multumesc pentru raspuns happy

| Alinboss95 a răspuns (pentru claudelia1111):

Nu ai pentru ce happy