| ilovemusic5353 a întrebat:

Ai avut primul sarut, cum s-a intamplat si cum ai reactionat?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da, si e unul dintre momentele pe care mi le voi aminti toata viata.Ma tot batea la cap de cateva zile sa mergem prin parc si eu ii dadeam cu flit zicand ca sunt obosita.Doua zile n-a mai zis nimic am crezut ca s-a saturat sa insiste.Si vine la mine:"Realizezi ca vei fi prietena mea, nu?"."Du-te mai de aicioh go on". Si am dat sa plec si m-a prins de mana si m-a saturatlaughing

| Alisa a răspuns:

Da, l-am avut. A fost cu iubitul meu actual. S-a intamplat in autobuz, eu stateam jos, el s-a ridicat ca trebuia sa coboare, dar s-a intors, eu crezand ca vrea sa ma pupe pe obraz, dar el de fapt m-a sarutat, blocand pe toata lumea care vroia sa treaca, sa urce sau sa coboare. Pe moment am ramas fara replica pentru ca nu ma asteptam si dupa aia cateva zile m-am gandit numai la acel sarut laughing.

| Bebelushaaː a răspuns:

Primul pupic adica fara limba, a venit d la un baiat cu 5 ani mai mare ca mine big grin eram amandoi pe banca, si dintr`o data m`a pupat. Presupun ca am aratat groazniclaughing ca nu ma asteptam.
Primul sarut a fost ceva unic love struck day dreaming si la asta am reactionat mai bine laughing.

| SeNyS a răspuns:

Scuza.ma,car intrebarea asta a fost pusa de. ft multe ori, cauta si vei gasi ftttttt multe raspunsuri ce sper sate ajutewinking

| manzu a răspuns:

Eram beat mort nu mai stiu