| Cristinaaa57 a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut?:O happy, cum ati reactionat? argumentati

12 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

am cazut pe trecerea de pietoni din fata mall-ului...toti se uitau la mine...mi-a fost asa rusine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai stiu exact, dar stiu ca dupa cateva minute ne-am certat din cauza unei jucarii. Parca un calut cu roti, dar nu sunt sigur. Pacat, putea sa fie o poveste frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La început a fost râios. Era o broască. Dar apoi...a rămas tot o broască. Am fost atât de dezamăgită încât am ars cartea fraților Grimm. Dragostea e doar o poveste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristinaaa57):

C'est la vie, mon ami...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristinaaa57):

Ce-aia?

| Cristinaaa57 explică (pentru anonim_4396):

''like'' laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristinaaa57):

Și eu like. (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y)

| StefanCosmin a răspuns:

Eram prea mic ca sa reactionez cumva, dar fata aceea mi-a spus ca am rosit big grin

| ExorcistulAK47 a răspuns:

Cu limba, am avut erecţie.