| anonim_4396 a întrebat:

Ati incercat sa faceti, vreodata pe cineva gelos/geloasa? Si cum a mersbig grin

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu,nu am incercat, caci mi se pare inutil.De ce sa pun la incercare increderea unui om? Plus ca mi se pare o mare lipsa de respect, iaca nu am o relatie cu omul respectul, nu am niciun interes sa-l fac gelos.

| lolly a răspuns:

Se termina prost, gelozia si neincrederea=> despartire. Daca e vorba de relatii.

| Narcis2007 a răspuns:

Nu cred ca am incercat...

| danielacs a răspuns:

Am incercat o singura data si a mers destul de bine happy. Dar sigur a fost si prima si ultima oara big grin

| Danut4 a răspuns:

Mi-a zis ca sunt un idiot