| VladSilviu a întrebat:

Ati auzit vreodata de telekinezie? ati incercat sa faceti vreodata asa ceva?

6 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Desigur.Fac oamenii să plângă doar cu puterea minții.

| aladinbeci a răspuns:

Sigur ca am auzit de telekinezie,iar un exemplu sugestiv pentru asta este romanul lui Stephen King intitulat Carrie (era vorba acolo parca de o adolescenta care,fiind jignita si luata in bataie de joc de colegii ei, a declansat prapad miscand obiecte mari doar cu forta mintii). Au fost facute si filme dupa aceasta carte, mi se pare ca doua ecranizari.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @VladSilviu!
Am citit multe despre telekinezie și am toată considerația pentru cei care au reușit să o aplice. Personal nu am încercat.
Uite un site interesant http://hermetism.webs.com/telekinezie.htm
O seară cu zâmbet să ai!

| summer12 a răspuns:

Da, am auzit. Am incercat putin, n-a mers. Dar nici n-am insistat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut Razboiul Stelelor si pe Vader care-i gituia din priviri, pe aia care nu-si indeplineau misiunea? Forta fie cu Vaderhee hee

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Da,o folosesc in fiecare dimineata ca mii lene sa ma ridic sa trag draperiile asa ca fac asta din pat.