| MihaelaElena121 a întrebat:

Azi am avut o discutie cu fostul iubit si am ajuns sa ne certam rau de tot. M-a facut in toate felurile si a zis ca a stat cu mine doar pentru sex. Am inceput sa plang si de nervi i-am zis ca o sa le zic parintilor mei ca m-a violat. S-a speriat, si a zis ca face orice numai sa ma potolesc. I-am zis ca il las in pace doar daca face si el oral unui baiat. A zis ca ar face dar nu are cui. I-am zis ca ii caut eu. As vrea sa ma razbun asa pe el.dar nu stiu daca s-a speriat pe bune ori nu.voi ce credeti? Aa si as putea sa am ceva probleme daca ii gasesc un gay sa faca asta? Il urasc. vreau sa treaca prin toate astea.dar ma si atrage..sunt chiar proasta dar nu ma inteleg de ce sunt asa: (

17 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Renunță să îi mai faci rău deoarece o să regreți mai târziu. Din câte am observat, ai făcut o obsesie pentru ăla pentru că a profitat de corpul tău și apoi ți-a dat viteză.
Nu te mai băga în seamă cu el și termină măcar liceul să nu ajungi să speli wc-urile.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! De ce te razbuni ca proasta? Nu stii ca razbunarea e arma prostului? Ce cîstigi tu daca fostul tău prieten îi face oral unui băiat? Doar atit te duce capul? La nervi omul spune multe, ca si la betie, poate ca el regretă ca a spus aceste cuvinte, ca a stat cu tine numai pentru sex, tu fii desteaptă si trateaza l cu indiferentă, nu sa il umilesti, nu sa i ti dovedesti tu dreptatea, ca sigur roata se intoarce, si se va razbuna el crunt pe tine, si vei suferii rău de tot, poate pune niste prieteni sa te rupă in bătaie, noaptea saa ca sa nu stii cine ti a tras o, palma ma refer, si vei zace in spital luni de zile, ce nu vezi stirile, citi băieti nu se razbună pe fostele prietene, amante, le omoara cu bătaia, le desfigurează, asta vrei? Banuiesc ca esti tinara, ce varsta ai? dar el? Mersi.

| Prezidentul a răspuns:

Te-a fotot, acum ce mai vrei?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunteti doi prosti.
Un baiat care nu e prost, te-ar fi lasat sa faci scandal sanatoasa cu violul, ca mai apui sa ajungi singura la concluzia ca te-ai laudat ca te-a foot-ut.
Unul mai bazat te-ar chema sa asisti la oralul ala, si in loc de asta ai primi o excursie ascunsa in tir, pana la Amsterdam, unde ai face plaja in vitrina, si le-ai scrie parintilor ca ai fugit cu un arab.
Ce va mai place viata...

| peperonies a răspuns:

Ai probleme.

| peperonies a răspuns:

Normal ca a stat cu tine doar pentru sex pentru ca din ce vad aici altceva nu ai de oferit. nu esti printre aia destepti din clasa asa e?

| Lawliet14 a răspuns:

Imi pare rau ca te-a abuzat psihic dar razbunarea e arma prostului! Da-i pace si fii mai atenta cu cine stai. E vina ta pana la urma ca ai stat cu el si te-ai lasat folosita. Te-a si jignit, il mai vrei? Fii multumita ca ai descoperit cine e si ti-a oferit sansa sa inveti o lectie de viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il pune sa faca asta.
E josnic, trebuie sa fii mandra ca macar a recunoscut ca sexul a fost bun laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii e suspect de straniu ca a acceptat asa ceva, poate e gaylaughing

| NameHarris a răspuns:

La ce minte ai nu cred ca ai mai mult de 15 ani happy Dapoi ala sa fie de acord sa ii suga pe unu happy Doamne ferestehappy

| Shriti a răspuns:

big grinD ce copii.....lasa mama ca eu cred ca l.ai speriat binisor...in fond, oricine s, ar speria daca ar fi acuzat de viol!

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Eu ii futeam un restart la Windows =) Da-l dracul, te-a vrut pentru sex, labar trist =) In locul tau, ii spuneam la parinti, dar nu ca te-o violat, ci ca te-o vrut pentru pofte trupesti =0. NU MAI STA CU EL! Daca ii gasesti un gay, la care el sa i-o suga... =) Dar cred ca o zis la misto =) Bafta

| Nova21 a răspuns:

E josnic sa faca asta un baiat, esti suparata pe el, dar cred ca e cel mai trist lucru sa vezi un baiat ca face asa ceva =]
Incearca sa il uiti, da-l naibii.De-a lungul tipului am aflat ceva, cand vrei sa te razbuni pe cineva arati doar ca esti sub nivelul lui.Nu ii face nimic...Ca mna, prostul tot prost ramane happy

| celdesuspendat a răspuns:

Esti, esti...

| Kyubii a răspuns:

De ce să te înjosești tu pentru el acum? Mai bine te lauzi că degeaba a zis că a stat doar pentru sex cu tine, că oricum nu te satisfăcea că nu se pricepea. îl faci mai de râs cu asta, decât să-l pui dă-i facă oral altuia. dacă te împaci cu el mai încolo? Cum îl mai săruți?

| Dunamis a răspuns:

Probabil ca omul are mintea creata. Dar nici tu nu esti departe. Santajul te poate baga in rahat. Adica omul spune ca o suge, merge la politie, spune cum l-ai amenintat si apoi iti face flagrant. Dupa asta ajungi tu la degetoaice... Prv daca nu stii la ce ma refer.

Sfatul meu: calmeaza-te si lasa-l sa plece. Nu merita.

| GemaSI a răspuns:

Scuze,dar nu ești proastă,ai făcut doar o alegere greșită,oricum ideea ta este demențială,dar totuși cred că este prea mult chiar și pentru un om ca el,un mod mai simplu să te răzbuni pe el este să-i spui că nu te-a meritat niciodată și că ar trebui să-ți găsești pe cineva mai competent,oricum cred că este doar un ciudat, dacă ar fi vrut doar să se culce cu cineva fără sentimente, mai bine ar fi mers la o damă de companie, într-o relație trebuie să existe dragoste înainte de sex, ceea ce el nu ți-a oferit.