| XoOxXo a întrebat:

Va rog ajutati-ma chiar nu stiu ce sa mai fac.Am cunoscut un baiat in zodia capricorn.Inca nu suntem impreuna dar sper ft mult la astalove struck.Era intr-o zi cand m-am intalnit cu el, el era cu masina. El ma ducea acasa cu masina, si cand am ajuns acasa, i-am zis hai sa-ti dau un pupic el tinea obrazul sa-l pup, eu l-am pupat pe prima parte, si cand am vrut sa-l pup si pe cealalta parte el si-o intors capul si m-a sarutat[si atc ne-am sarutat]. Si de atc nu mai stiu ce-i cu el, cand ma intalneam cu el pe strada se uita la mine, si imi zambea.Si cand am stat singura pe o banca, el imi scria un mesaj,, Ca unde sunt? ca el ma cautat." I-am zis unde sunt, el a mers acasa, dar m-a vazut pe mine si nu a venit akl la mine, ci s`a dus la fotball.Si eu tot plang si sper sa fiu cu el, dar cred ca totu`i e degeabasadsad. eu chiar tin la el, dar poate el nu si-a dat seama dar il iubescsad.

Răspuns Câştigător
| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Wow.Foarte frumoasa povestea ta, dupa cate ai spus aici cred ca si el te place.Parerea mea e ca trebuie sa-i explici ca iti place de el.Atunci va realiza ca si el te place si veti fi impreuna, chiar imi doresc asta pentru tine.Succes.pup

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si nu ai curaj sa ii zici asta? Atunci suferi daca taci totul depinde de tine.

| BlackVeil a răspuns:

Tare smecheri capricornii astia... ^_^

| metalheart a răspuns:

Stii...genul de baiat care face orice doar sa-si atinga scopurile cu o fata face cam ce a facut acesta cand a ntors obrazul. dupa parerea mea nu-l mai baga in seama, fa-te ca nu-ti pasa ce s-a intamplat si nu te mai intereseaza tipul. daca vrea sa fiti impreuna te va contacta, te va invita la un filma etc. in caz ca face asta aminteste-i ca te-a lasat cu ochii in soare si nu prea mai ai incredere in el.trebuie sa-l faci sa isi arate adevarata fata ca sa fii sigura ca te place. poate pentru el a fost ceva asa de plictiseala.

| XoOxXo explică:

Multumesc pentru sfaturi:X

| Beibiiii a răspuns:

Ce dragut povestesti. Il iubesti?! Cum e posibil?happy
Daca ai numarul lui si iti doresti atat de mult sa fiti impreuna, de ce nu-l suni sa iesiti la o plimbare? Lucrurile vor evoulua dupa, sunt sigura.

| rMs4u a răspuns:

Fa-ti putin curaj, si suna-l. invita-l la o intalnire. doar voi 2. fara masina.intr-un parc. incearca sa deschizi vorba despre(de ce ai intors capul). vezi cum se da baiatu. spune-i ceea ce simti ce vrei de la el. lasa gandurile astea, ca nu mai are rost viata fara el. esti doar indragostita. daca de pe acum simti asta. mai tarziu o sa fie nasoala treaba, mai ales daca nu obtii ceea ce vrei. probabil esti micuta.15-16 ani. si ca oricare baiat.are orgoliu lui. asteapta ca fata sa faca primul pas. daca esti indragostita. incearca sa vb cu el. sa nu fi dezamagita mai tarziu de ochii dulci care ti face laughing

| Patry a răspuns:

Te iubeste dar intreaba-l daca te place! happy Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga XoOxXo, chiar esti prea mica pentru a avea o relatie cu un baiat.Pe zi ce trece,el va vrea mai mult si mai mult,iar cand obtine ce vrea,nu mai esti interesanta pentru.el si va despartiti.
Mai bine pune mana pe o carte, sau ocupa-te de ceva serios.
Ca din astea doar iti strica viata si fac ca o fata ca tine sa stea trista.
Viata este frumoasa, iar nu e satisfactie cand umbli cu baieti-care-ti fac numai rau.

Te :* desi stiu ca nici un vot nu voi primi.

; X:X:*:*:* Paste fericit!