| Zâmbărețu a întrebat:

Azi i-am spus prietenei mele cat de mult tin la ea si cat de mult o iubesc, dar ea parea trista/ingandurata. Ce ar putea sa aiba?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te vede ca un frate man

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tine la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erai in friend zone fara sa ai macar habar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi mustrat-o conştiința, mai ştii? Ce şi-o fi spus fata în mintea ei "săracul... el ține la mine iar eu am ochi pentru altul".Hmm.

| leapșa a răspuns:

Poate i-ai spus prea devreme, iar ea ar fi vrut sa luati totul mai incet.

| BogdanBz a răspuns:

Poate te-ai grabit si ea inca nu simte ca te iubeste inca. poate doar te place si vrea sa te descopere mai bine pana sa iti zica ca te iubeste... poate ai pus-o intr-o situatie penibila la care nu se astepta si nu a stiut cum sa reactioneze.nu renunta asa usor la ea, acorda-i timp si poate ai surpriza sa iti zica si ea te iubesc

| Yon1470 a răspuns:

Probabil a aflat si ea ca nu ti-au marit salariul si din aceasta cauza unele fete mai reactioneaza asa!

| GeorgecelMare a răspuns:

Iti vreau binele? Vinerea care vine persoana care o iubesti va fi intr-o relatie cu tine. Profesoara ta de romana o sa stea acasa pentru 2 saptamani o sa primesti un cadou special In sportul tau o sa castigi mereu. Daca nu-l trimiti la 15 persoane se va intampla invers! Acest mesaj este din 2003 in calatorie, nu rupe acest lant!