| teiubesclaura a întrebat:

Cum sa ii arat prietenei mele! ca o iubesc mult mult de tot

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu sari pe ea ca si cum ai avea nevoie de ea mai mult decat de aer.
Stai usor. Tine-o de mana, zambeste-i, vorbeste-i frumos, glumeste, fa-o sa rada, imbratiseaz-o.
Prin fapte ii arati mai multe decat prin vorbe, fa-le pe amandoua, fa-i complimente, asculta ce zice.
Asa va sti ca iti pasa mult de ea si va face si ea la felwinking.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, in primul rand sa n-o fortezi sa faca lucruri pe care nu le vrea. Alint-o (daca e genul care sa aprecieze astfel de lucruri); ascult-o si fi alaturi de ea cand e suparata sau are nevoie de cineva care s-o asculte si s-o sprijine.
Succes!

| AlexEuManu a răspuns:

Deci frate trageti un sex deala ca de milioane si o sa fie moarta dupa tine; D

| OannaAnna a răspuns (pentru AlexEuManu):

Pe bune ma?straight facelaughing

| hachy a răspuns (pentru AlexEuManu):

Cred ca glumesti.

| B3b3Bo55 a răspuns:

Pai nu-i arata happy o sa te iubeasca ea mai mult.dar in acelasi timp sa nu fi rece cu eahappy

| ST1 a răspuns:

Dai nr meu de telefonhappy

| teiubesclaura explică (pentru ST1):

Ti-l dau tie in gurawinking