| Sorin_8124 a întrebat:

Cum sa ii dovedesc prietenei mele ca o iubesc?

Răspuns Câştigător
| Altair22 a răspuns:

Asigur-o ca nu iesi cu nicio alta fata. Sun-o mai des sa o intrebi ce face. Raspunde-i de fiecare data cand te suna. Nu-i raspunde in 3 peri, masoara'ti cuvintele cand vorbesti cu ea, fa-i cate-o surpriza. Cumpara-i ceva ce-i place ( ciocolata etc ) Cumpara-i o floare, un trandafir, ceva... ( fara sa fie vreun eveniment anume. pur si simplu). Scriei mesaje siropoase. Scoate-o in oras... of happy sunt atatea chestiibatting eyelashes

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, prin vorbe, fapte, comportament. Iubirea de obicei se simte, dar daca vrei sa ii arati ca o iubesti cu adevarat, atunci fi mereu alaturi de ea, respect-o, vb.mereu frumos cu ea, ofera-i ajutorul tau cand are nevoie, caut-o, sun-o, arata-i ca e importanta, tine cont de parerile ei, fa-i complimente, fi tandru cu ea, etc.
Daca o iubesti, ea sigur simte asta dupa gesturi, privire.

| ClaraZ a răspuns:

Nu trebuie sa dovedesti nimic. Daca chiar o iubesti va simti singura asta.Cum? Prin comportament, gesturi, priviriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bag`o in pat, cumpara`i un ursulet... si spune`i ca daca se desparte de tine de sinucizi...