| baby_4423 a întrebat:

Buna azi la scoala baiatul pe carel plac cand vb cu mine tot imi da de inteles ceva de dragoste si azi pe mess mi-a zis daca vreau sa ne intalnim intr-o zis si inca nu i-am zis nimic si a l-am intrebat de ce vrea sa ne intalnim si a zis ca o sa vad eu. de ce credeti ca vrea sa ne intalnim si credeti ca ma place

Răspuns Câştigător
| Dudăăăă a răspuns:

Poate vrea sa va intalniti pentru niste discutii pe plan sentimental.
Du`te!
Vezi ce vrea. Poate e de bine.
Chestia cu placutul, nu stiu daca te place.Cine poate stii?
Eu zic totusi sa incerci.Pupiciii.Succes! Fundita?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Eu cred ca esti foarte imatura din toate intrebarilepe care le-ai pus si zici totul la misto!laughing

| Chimilica a răspuns:

Pai daca tu esti salbatica si nu vrei sa iesi cu el cum mama dracu sa te placa?
Baietii daca ii refuzi, iti dau jet si te-a pus cu botul pe labe.
Ai grija, cred ca toti utilizatorii sunt de acord cu mine, baietilor nu le plac fetele salbatice.

| effect a răspuns:

Pai e clar ca te place
Din moment ce iti vorbeste despre dragoste si vrea sa va intalniti
Accepta o intalnire si vezi ce vrea de la tine :-)

| Pinki_3349 a răspuns:

Da ...eu cred ca te placehee hee