| Loredana96 a întrebat:

Buna,azi toata ziua m-a framintat un gindcryingsi asta pentru ca tin la el enorm de mult,dar m-a dezamagit ericryingAm inceput ziua cu un zimbet,cu o dispozitie mare datorita zilei frumoase de ei.Mi-am sunat prietenele si am esit in oras,am stat toata ziua in oras doar cu prietenele si inspre seara au aparut si baietii printre care si scumpul meu :X.Prietena mea cea mai buna i-a cerut telefonul sa intre pe internet de la el,si cind s-a uitat pe ecran era o poza cu o alta fata,mi-a aratat mie si eu m-am intors repede cu spatele la el si m-am asezat pe o banca si ma uitam in telefon ochii imi erau inlacrimati dar el nu a vazut asta pentru ca eu plecasem mai departe.Prietena mea a plecat la el si i-a spus ca eu am vazut poza in timp ce ea ii spunea lui eu ma uitam la el iar el cind a auzit vestea a facut niste ochi mari,si i-a aratat pumnul prietenei mele,iar ea a spus ca nu a vrut sa se primeasca asa iar el a luat telefonul si a sters poza.Atunci am incetat sa vorbesc cu el,el spunea glume iar eu deja nu mai rideam la ele,de obiceai il sustineam cind era vorba de glume.El a simtit asta si incerca sa vorbeasca cu mine,ma intreba diferite lucruri iar eu ii raspundeam cu jumatate de voce.Acasa nu m-a condus pentru ca a stiut ca daca avea sa faca asta facea mai rau.Dar ajungind acasa am intrat pe mess iar el m-a intrebat daca m-am suparat,iar eu l-am intrebat ce a vrut sa demonstreze cu acea poza iar el a spus ca e verisoara lui,eu nu l-am crezut iar el a spus ca trebuie sa cred pentru ca nu are pe nimeni in afara de mine,dupa m-a intrebat ce fac,eu i-am raspuns dar la rindul meu l-am intrebat ce face iar el a spus ca se gindeste la fete si pe urma a mai scris ca glumeste,iar eu i-am spus ca stiu ca nu glumeste,el a spus ca se gindeste doar la o fata,eu l-am intrebat la care fata iar el a spus ca la mine.Nustiu ce sa cred,sintem impreuna pe facebook,aseara s-a simtit vinovat si mi-a comentat pozele cu diferite inimioare,saruturi.Dar nu inteleg de ce a facut asta.Oare vrea sa prinda 2 iepuri odata?Mi-a cadonat de 8 martie un ceas de mana de 400 roni dar asta nu inseamna ca poate deja sa faca ce vrea,el vineri s-a uitat la mine in telefon la poze si la mesaje,sa se asigure ca nu am ceva cu vreun baiat si nu a vazut nimic,erau poze doar cu el si mesaje doar de la el.
Oare ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Kennedy95 a răspuns:

Incearca sa-i mai acorzi putin timp si dupa sa incerci sa te asiguri k numai are pe altcinevv sau k numai vorbeste cu altcineva.asigura-te u de asta. ''investigheaza'' chestia asta.fi sigura k nu era verisoara lui pe tel.laughing iti zic asta in calitate de baiat.cine si-ar pune verisoara pe telefon inaintea iubitei.dar repet:fi mai atenta in cazuri din astea.mai uitata-te in tel lui cand nu e el atent sau pe unde merge sau cand mergeti impreuna daca nu se uita si dupa alte funduri. dar zic sa-i acorzi mici sanse daca tu simti asta si el sa dovedeasca ca merita sansele astea.

2 răspunsuri:
| LiviuTPU99 a răspuns:

Dupa parerea mea lasa-l mai sunt multi...am patit si eu da nu in locul tau in locul lui.Si am fost lasat balta
Si acu ma mai gandesc ce fata buna a fost si ink ce buna.Noi baieti avem o problema. Oricum nu iubiti nici voi barbatu urat sarac si cu p.a mica

| popmirgea87 a răspuns:

Cheama-l sa va intalniti si fai un oral