| Andreiu68 a întrebat:

Iubita mea m-a inselat cu altcineva! Sa incep: Aveam o relatie de 4 luni, extrem de bine ne intelegeam,inca din prima luna ea venea la mine acasa, imi cunostea parintii si eu pe ai ei, ne uitam la filme,statea peste noapte,ieseam in oras, stateam aproape toata ziua cu ea si ein timpul meu il dadeam ei,plimbare cu masina, prin cafenele, la mall, la film etc. In astea 4 luni nu am avut nici o cearta nimic,lasam unul de la altul daca greseam,dar nu gresea nimeni, pana cand intr-o zi a venit iubita mea la mine sa ne uitam la un film, si cam tot filmul a stat pe telefon si dadea mesaje. Am intrebat-o cu cine vorbeste si a spus cu colegii de la scoala pe grup. La un moment dat si-a pus telefonul la incarcat si a plecat la baie, eu stiindui parola am vazut ca vorbea cu cineva cu, cuvinte frumoase, inimioare, mesaje de randuri si randuri, ii spunea lui ca abia asteapta sa se vada, ca ii e dor de el tare si ar da orice sa fie acum langa el.Va dati seama cum m-am simtit. Cand a venit de la baie am continuat filmul, am mai stat putin dar eram extrem de suparat si a spus ca pleaca acasa. Au trecut aproape 2 zile de atunci, eu nu am mai vorbit cu ea, nu i-am trimis nici un mesaj si viceversa. Sa ii spun ca am vazut mesajul? Sau ce sa fac? Sincer ma simt nasol tare acum, nu stiu daca as mai putea iertao. Sfaturi ceva. Eu am 20 de ani, iar ea 19

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai fost fraier ca ai crezut in EA, in femei niciodata nu trebuie sa crezi ceea ce spun, sunt actrite foarte bune si joaca un teatru super tare, 4 luni si nu ai facut sex cu ea aiurea,fata te tinea ca pe un animalut de companie in timp ce facea sex cu alti, acum vrei sa ramai in continuare fraier, las-o naibi si vezi de alta, termina cu porcarile astea romantice filme, sarutari, mori naibi virgin in zona prieteniei ca animal de companie

| Violleta2022 a răspuns:

Ti s-a raspuns deja la intrebarea asta la 1 Aprilie, uite aici:

https://www.tpu.ro/......-prieteni/

| Freya1 a răspuns:

Pai daca tu nu ai mai cautat-o si nici ea pe tine e clar ori o doare la bascheti ori nici macar nu erati impreuna sin perspectiva ei.
Acuma ce sa faci.Nu te-a cautat, nici nu ti-a dat vreun semn, nici nu i-a pasat de ce nu o cauti sau esti suparat e simplu las-o ca 4 luni nu e un capat de lume au plecat alti si dupa 10 20 de ani.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa te intalnesti cu ea si sa ii zici ca vrei sa va despartiti daca nu vrei sa o ierti, si ca ai vazut mesajele.

| Eduard196 a răspuns:

Ea stie ca a fost iubita ta?

| Andreiu68 explică (pentru Eduard196):

Era o relatie oficiala

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaFMM69 a răspuns:

Dacă chiar te iubea cu adevărat nu te-ar fi înșelat. Dar zic întâi să te interesezi, poate e un văr de al ei (nu stiu zic și eu happy ). Te-Ai gândit ca poate ea chiar vrea sa va despărțiți și i-a fost frica să îți spună și poate a lăsat telefonul intenționat acolo, frate dacă nu voia să vezi l-ar fi luat cu ea la baie laughing) lol eu toată ziua umblu cu telefonul după mine ca poate poate îmi scrie cineva laughing)

Îmi pare rău pentru tine, eu zic sa îi spui ca ai văzut mesajul, oricum nu mai ai nimic de pierdut, doar dacă nu preferi sa trăiești în minciună. Nu te merită, meriți ceva mai bun, nu înțeleg persoanele care vorbesc cu alte 100 de persoane chiar dacă au o relație.

Succes pe viitor happy

| Gatzi13 a răspuns:

Laba. Maxim