| Floricikpurpurie a întrebat:

Buna!
Baiatul de care sunt indragostita vrea sa fie cu mine doar daca il las sa ma f***!
Scuzati limbajul dar asa a zis el!
Mi se pre foarte ciudat pentru ca spune ca ma iubeste dar eu ma gandeam ca daca m-ar fi iubit ar fi acceptat ca eu nu sunt pregatita sau ca nu vreau sa imi incep viata sexuala acum!
Voi ce parere aveti?
P:S: Se subintelege ca sunt inca virgina.

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Uite, răutatea de Azure zice că ai 12 ani!
Eu am înțeles de la tine că ești o tânără cu facultate, deci în jur de 20.
Păi dă-o în măsa de treabă, la 20 de ani îi permiți să-ți zică așa ceva? Știi cum se numesc persoanele ca tine? Sau cel puțin, cum ajung?
Adică el îți zice clar că vrea doar să te ***( așa cum te-ai exprimat și tu) și tu mai continui să zici : credeam că mă iubește, oare ce să fac?
Și chiar nu mai zicem ce să faci, pentru că deja ai ales ce să faci.

| igrek a răspuns (pentru h3r):

Esti cea mai cea!

| h3r a răspuns (pentru igrek):

:*

| Floricikpurpurie explică (pentru h3r):

Mersi! Eu am 19 ani! Deja i-am dat paucii sincer nu merita mersi ca nu esti si tu la fel ca nesimtitii(azure, oitagingasa) pentru tot ce mi-ai süus iti dau fundita!
Imi pare rau ca nu pot sa dau mai multe pentru ca merita vreo 5-6 persoane fundita! Eu oricum iti dau tie! :*

| h3r a răspuns (pentru Floricikpurpurie):

Mulțumesc și apreciez sinceritatea ta. Faptul că n-ai sărit pentru că te-am acuzat de situația ta(în niciun caz să-i mai permiți unuia să-ți vorbească așa), înseamnă că ești conștientă și ești dispusă să te schimbi. În ce sens să te schimbi? Să nu mai crezi în toți proștii. Nu uita, toți vor... contează cel care te merită. Fii puternică.

| Danysan a răspuns (pentru h3r):

Asa intrebare rar gasesti laughing.Dar e o realitate dura, ba chiar crunta care se intampla din ce in ce mai des si o sumedenie e fetie cad in capcana.Dar ce sa zic din greseli inveti nu :-p!

| Floricikpurpurie explică (pentru Danysan):

Da mersi :*

| Danysan a răspuns (pentru Floricikpurpurie):

Eu totusi am o intrebare pentru tine -Ai impresia ca sexu e totu? Oare de ce multi baieti ajung sa puna o relatie =sexu? Eu cred ca mi-as provoca iubita la o partida de tenis sau alpinism sa vad daca e pe aceeasi lungime ca si mine rolling on the floor.

46 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Fugi don'soara, fugi. O sa ajungi mai degraba pe lista lui de cuceriri, decat intr-o relatie. Cel mai penibil a sunat "daca il las sa ma ****.", eu consider ca acel lucru trebuie de comun acord si trebuie sa se intample cand amandoi parteneri se simt pregatiti.
Sunt destui hormonei de genul, nu o sa fie ultimul de care dai.
Pe viitor, fugi de baietii care au un asemenea limbaj, oricat de frumosi si smecheri ar parea.

| Ofiintă a răspuns:

Buna,
Te priveste ca si pe un obiect cu care sa-si satisfaca nevoile si pe urma sa te arunce!
Se subintelege faptul ca nu te iubeste!
Iubirea nu se manifesta astfel!

| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Dacă faci greşeala,de a-ţi pierde virginitatea cu un băiat care nu va fi împreună cu tine niciodată,o să regreţi toată viaţa,mai ales când o să găseşti băiatul vieţii tale.
Orice faci, el nu va fi cu tine, sau dacă va fi e pentru câteva zile ca să obţină plăcere când are chef.
Un băiat care iubeşte, nu cere aşa ceva decât după ani de relaţie când crede că fata e pregătită.
Sper să te ajute sfatul meu şi să-l urmezi, nu o să-ţi pară rău! :*

| DeeaMarry a răspuns:

laughing. Nici macar nu a zis sa faceti sex, ce sa mai vorbim de dragoste...
E un nesimtit obsedat!

| wolder a răspuns:

Nu te iubeste si te priveste ca pe un obiect sexual, te vrea doar pentru asta, daca te iubea, cum ai zis si tu- ar fi acceptat si asteptat.
Nici n-ar merita sa mai vorbesti cu el, in locul tau l-as face in toate felurile si l-as alunga instant, cum isi permite sa vrea sa te foloseasca.

| Crucified a răspuns:

Câţi ani ai?

| Azµre a răspuns (pentru Crucified):

12 cu indulgență rolling on the floor

| Crucified a răspuns (pentru Azµre):

Probabil. laughing

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Ba nu, ba nu!

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

E nu, are 2 ani și 0 luni poate... că numai 20 nu are...

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Bine, m-ai convins!

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Da normal :X acum iubește-mă!

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Mă mai gândesc, nu uit că ai râs de Pandina!

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

E râdeam și eu, mi se pare sexy oricum gagica laughing
cu burtica aia a ei mamă mamă ce i-aș face!

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

E fecioarătongue, n-o meriți!

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Cred că e mai fecioară decât userul care a postat această întrebare...

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Să vezi ce-o să-ți sară în cap acum (cum a făcut cu mine), că e virgină și e cu facultate.

| grab a răspuns:

Daca nu vrei nu o faci.
el e un marlan care se crede ca are exprimare directa. directa my ass. sa se exprime direct la alea pe care le plateste nu la virgine inocente ca tine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahee hee
Daca imi zicea asa, incasa o palma din start!
Ma bucur ca esti constienta (multe sunt cele care accepta o astfel de ''propunere'' si pe urma regreta ingrozitor).
Lasa-l! E adevarat ca e important sa faci sex, dar nici chiar in halul asta...sa se gandeasca mai intai la asta si sa-l doara-n cot ca tu nu esti pregatita pentru acest pas!
Fa asta cand intalnesti pe cineva care sa te iubeasca, sa te respecte si in care sa ai incredere.
Virginitatea e cel mai de pret lucru la o fata...(intr-o oarecare masura big grin )...fa-o cu cineva care sa te merite!

| Floricikpurpurie explică (pentru anonim_4396):

Mersi imi pare rau ca nu pot sa iti dau si tie funda! Oricum multumesc din toata inima

| anonim_4396 a răspuns (pentru Floricikpurpurie):

Nu fundita e importanta!
Important e sa tii cont de ce ti-am spus!
Mult noroc si ai grija de tine :*

| Floricikpurpurie explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai simplu sa nu faci niimic decat ceva ( ca si faza cum ca s-o faci cu el)
iubirea nu depinde doar de asta nu consta doar in actul sexual.
daca-i asa dispe spune-i sa se duca la altele...si bineinteles e si vb de despartire...dar consoleazate cu ideea ca nu ai de te casatorit cu el si ca viata-i frumoasa si sunt baieti mult mai ok ca el si meriti ceva mai bun el nu te merita:*

| Hαppiηеss a răspuns:

Un baiat care are sentimente sincere pentru o fata o intelege si o asteapta cat timp va fi nevoie! Cum ai spus tu daca te iubea nu facea presiuni asupra ta, nu vrea decat sa profite de tine asa ca nu-i ceda iti va parea rau si vei suferii mai asteapta pana gasesti persoana potrivita. Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| HaHaGirl a răspuns:

NU fa o greseala pe care sa o regreti toataa viata ...toata dragostea asta poate sa se transforme imediat in ura nu accepta o sa fii doar o aventura pentru el si-o trage cu tine apoi nte lasa balta ..succes

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Nu inteleg de ce ne mai intrebi, caci ti-ai raspuns singura la intrebare - vrea doar sex cu tine si dupa ce il va obtine, te va parasi pentru o alta "dragoste".
Iubirea trece repede, nu iti bate joc de tine pentru cineva care nu merita, cauta alt baiat.

| Issabela26 a răspuns:

Daca te iubea cu siguranta nu iti cerea asta mai ales daca nu te simti pregatita. parerea mea e ca nu prea te iubeste asa cum spune ci are nevoie doar de o "femeie" langa el cu care sa isi faca el nevoile... ar trebui sa te gandesti ff bine inainte sa faci vreun pas...

| PatrisuK a răspuns:

Si eu eram cu un baiat si a spus ca doar daca o facem mai stam impreuna.nu am mai stat cu el si acum am mai multi pretendenti care ma iubesc cu adevarat

| Flutu012 a răspuns:

Buna!
In primul rand daca zicea pe bune ca te iubeste nu iti spunea ca vrea sa te ****... Vrea sa isi bata joc de tine, si eu am avut aceeasi experienta cu un baiat dar mi/am dat sema si imediat i-am dat papusi...Te sfatuiesc sa faci si tu la fel pentru ca mai incolo o sa iti para rau ca l-ai ascultat.

| MunyLeka a răspuns:

Nu te iubeste. spune asta doar ca sa te sensibilizeze si sa te convinga sa faci ce-si doreste el. Daca esti fata desteapta te impui si nu lasi pe nimeni sa te foloseasca in felul asta. Gandeste-te ca pasul asta trebuie sa-l faci doar atunci cand simti ca esti cu adevarat pregatita si cu persoana pe care chiar simti ca o iubesti si te iubeste! altfel vei regreta amarnic ca ai cazut in plasa unui fraier doar ca sa-i faci lui pe plac... Si da esti asa cum spui tu, daca te iubea accepta ca nu esti pregatita! deschide ochii te rog.

| jimmy408 a răspuns:

Spune-i sa-si caute pe alta! Tu meriti ceva mai bun decat asa o panarama! Daca te iubea, te astepta la infinit...nu crezi?

| Floricikpurpurie explică (pentru jimmy408):

Da acum imi dau seama! Mersi de raspuns!

| Coman_Valentin_1990 a răspuns:

Pai lasa-l nu te iubeste, un sfat cauta pe cineva care te iubeste cu adevarat pentru ceia ce esti nu pentru o noapte de sexwinking

| Pilif a răspuns:

Nu esti pregatita pe dracu, daca nu iti trebuia sex nu te uitai dupa astia care vor sa "intretina relatii sexuale" tine, toate va utiati dupa toti astia si tot voi va plangeti. Intrebare de tot rahatu, fa exact ce te duce capu, ca oricum nu vei lua in considerare parerile celor de mai sus chiar daca sunt reale.

| Floricikpurpurie explică (pentru Pilif):

Nu ma uit dupa asa ceva! Sincer nu am crezut ca este asa cat am stat cu el era romantic, ce sa spun, de vis...dar am cazut in plasa...nu era asa

| azertyuiop159753 a răspuns:

Buna! Eu cred ca nici nu mai este vorba de iubire..atata timp cat ti-a spus asta din prima..depinde si ce varsta ai dar eu te-as sfatui sa il lasi...cauta un baiat cu care sa vb un timp sa va cunoasteti iar apoi aveti timp si pentru astawinking