| TestoasaRoz a întrebat:

Baiatului de care imi place mie foarte mult ii place de prietena mea cea mai buna, dar ei nu prea ii place de el. Ii place de un coleg de al lui. Noi vorbim pe mess destul de des si ne intelegem foarte bine. Totusi, nu stiu ce sa fac. Sa ii zic ca prietenei mele nu ii place de el? Nu stiu ce sa fac si ma simt foarte prost cand il vad ca incearca sa se dea la ea. sad Stiu ca nu pot face pe cineva sa ma placa dar sunt foarte confuza acum. Niste sfaturi? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu ii spune nimic,nu te baga,chiar daca te doare.
Lasa-i sa se lamureasca el cu ea,singuri, nu-i poti impartasi un secret care nu e al tau!
Asteapta si vei putea chiar sa-l si consolezi!
Deci, nu te amesteca.