| dllm. a întrebat:

Buna!

va rog sa-mi dat niste sfaturi. ca sunt in pana de idei.derutata, confuza.

Vorbesc de cateva luni cu un baiat pe mess, ne intelegem bine. imi zice iubire, dragoste. iar intr-o sambata ne-am vazut la discoteca. i-am zis la vrajeala sa vina, si a venit. ok dar nu asta e problema.
problema e ca aseara neam cam certat din cauza unui prieten dealui, care ma tot streseaza. si eu nu vreau sa am nimic cu prietenul lui. Iam spus baiatului pe care il plac. si acesta a reactionat ft urat.adica mi-a zis ca nu-i curios, s-a enervat. si a iesit de pe mess.
apoi neam mai certat putin prin mesaje crying. imi place destul de mult, dar nu stiu cum sa fac sa ii atrag mai mult atentia. ca nu vreau sal cautt eu acum dupa ce ne-am certat. va rog raspundeti-mi daca stiti vreo solutiestraight face

2 răspunsuri:
| lorra92 a răspuns:

Buna. Mda, nu vrei sa iti calci pe orgoliu, dar daca iti place cu adevarat si tii la el, intra in discutie cu el, si daca tot va intelegeti asa de bine, el stie ca ti place de el? Daca nu, fa-ti curaj si zii. Nu o sa ai nimic de pierdut! Mult succes :*!

| Yruu a răspuns:

Sunt de acord cu aman2 fete`... daca il iubesti cu adevarat baga`te in seama cu el si spune`i ce simti pentru el... daca nu. poate il vey pierde pentru totdeauna