| anyy345 a întrebat:

Buna!
baieti acesta intrebare este pentru voi happywinking
deci.
voi cum ati vrea sa arate iubita?(sani,fund, par etc).(dar si comportament)winking
? funditatonguetongue

38 răspunsuri:
| zNCrys a răspuns:

Fiecarui baiat ii plac alt tip de fete.Nu ai cum sa primesti un raspuns concret la intrebarea asta.

| Neinteresantul a răspuns:

Ce intrebare idioata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici prea prea nici foarte foarte, este de ajuns sa aiba suflet bun si sa fie isteata, ca daca nu ma domina nu o indragesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 1,60 si 1.75
Blonda bruneta sau satena.
Simpatica amuzanta isteaza
Ochii mi-ar placea albastrii sau verzi dar nu neaparat
sa aiba caracter sa fie la locul ei
Sani fund nu stiu nu cred ca mi-ar pasa "prea mult" daca ar fi o fata calumea.
happy"Fata perfecta este cea care nu pune prea multe intrebari si nu te bate la cap " happy

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Salut! in afara de aspectul fizic si comportamental care te atrage prima data spre o fata ...as vrea sa fie cuminte(pentru ca iti spun sincer ne-am saturat de bagaboante) ct mai Inocenta si sensibila si un medium de timiditate. in + un moft personal care imi e usor de indeplinit mai ales daca e bruneeta, o suvita simpla si verde in parul ei:X.a da si fata de inger..de copil daca se poate laughing IIIciauIII

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Aa si vroiam sa te mai intreb ..Livrezi la pachet si direct la domiciliu asa ceva?

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

laughing

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Față de înger...și cum arată -fața asta de înger?-

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Salut! era o metafora prietene!

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Și nu crezi că a fost cam prea exagerată metafora?
Totuși pe TPU încercăm să ajutăm pe unii nu să îi băgăm în lumea fantasticului.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Poti ajuta o persoana prin mai multe feluri (expresii, citate, metafore, ba chiar si sarcazm uneoru, de asemenea poti chiar sa raspunzi la o intrebare cu o intrebare, etc) asta in timp ce tu crezi ca poti ajuta o persoana doar prin sfaturi proprii si serioase! nu cred ca am exagerat cu absolut nimic(nu cred ca tu fugi in lumea fantasticului cand vezi o metafora!)... (vad Ai poza ui 'L' la avatar si eu sunt unul din fanii lui) deci nu il face de rs te rog frumos!

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Exact ca tine, un inger al dracu" laughing

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Deja mi-ai amuzat ziua pokemonule!
Singurul care se face de râs dintre noi 2 ești doar tu pentru că folosești niște termeni alias metafore pe care nici tu nu ești în stare să le comentezi.
Eu personal te-am întrebat cum arată o fată cu față de înger și tot ce ai încercat să-mi explici mie a fost doar teoria chibritului.
Și app poza cu L nu am pus-o pe dragul de a pune poze, așa că stai liniștit.
Eu Știe ce e mai bine pentru mine și îți repet, tu ești singuru care se face de râs dacă mai continui așa.
PS: Și în cazu meu, L este personaju meu preferat dar asta nu înseamnă că îl fac de râs dacă am comentat răspunsurile tale, mai ales că nu am înjurat, nu am făcut miștouri de persoana ta etc.
Pa-Pa!

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbise Junele Prim xp

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

In loc de xp-ul acela ai vrut sa scrii xxl?tongue

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru anonim_4396):

La câte îți trec ție prin minte, mă gândeam că scrii vreun xxx.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Acel "ma gandeam" al tau denota ca tie iti trece prin minte laughing

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru anonim_4396):

La amân2.laughing

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Folosesc "termeni alias metafore" pe care nu sunt in stare sa le comentez? te-ai gandit ca poate tu nu esti in stare sa le intelegi? (teoria chibritului?)Patetic! am mai auzit asta la un nomad! Am facut o greseala considerandute un adolescent cu un minimum de inteligenta necesar pentru a ne intelege.Dar tu esti un copil cel venereaza prea mult pe ""L""..si nu te mai amesteca in comentariile mele, pentru ca prostia ma indispune! te rog ignorama! IIIciauIII

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Să îl venerez pe L?
Scutește-mă! E doar un personaj de desene animate, nu e cineva pe care trebuie să venerez, doar mi-a plăcut rolu lui asta nu înseamnă că îi ridic statuie!
Prostia te indispune? Îmi vorbești mie de nomanzi?
Nu mă lua pe mine cu siropuri gen: te-am considerat un adolescent.că nu ești tu de seama vorbelor pe care pot să le spun!
Un mediu de timiditate? Cât te scremi să scoți cuvinte din astea strânse de coadă?
Tu câți ani ai? (așa din curiozitate)

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Guess what... you found me laughing
Insa ne mai targuim pe suvita aia verderaised eyebrows

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Am impresia ca nu stii ce insemna "nomad", tu fiind unul! Si daca nu esti adolescent, ma lasa rece, probabil esti un mos de 30 de ani batut in cap cu blana dar care face pe inteligentul(imi cer scuze daca suferi de schizofrenie)! Am zis "Medium"dar bineinteles ca toti nomazii citesc "mediu"(inteligenta lor ma surprinde uneori!) Am 19 ani!

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

cu cea mai mare placere laughing))

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Poftim, eu spun ca e mai frumoasa versiunea din film, o am si in playlist-ul meu.
http://www.youtube.com/watch?v=lBSbeBc8d_Y&feature=player_embedded

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Te crezi prostituata lui Hitler și crezi că ai vreun rol important pe Pământ?
Că faci și tu bine, sau eventual zici ceva bine?!
Tu consideri omu la 30 de ani MOȘ? Penibil, de 3 ori penibil.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

laughing))Pustiu..ai 'netul la-ndemana, si poti citii cateva cuvinte despre ce iti zic sau ce te intreb eu!(e foarte bine ca macar citesti, te documentezi). Dar ma indispui foarte tare cu comentariile si intrebariile tale de toata jena! Gen( ""si cum arata o fata de inger?""sau""metafora ta e prea exagerata, vrei sa bagi oamenii in lumea fantastica in loc sa ii ajuti"")si apoi incepi sa faci pe inteligentul cand nu esti! Deci te rog sa nu ma mai plictisesti si indispui in continuare! IIIciauIII

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Dacă ai 19 ani te crezi mai superior ca mine?
Nu contează vârsta pokemonule, ci mintea la ce nivel e!
Și dacă te indispun îmi pare cu sorry!

Pa-Pa!

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Nu ma cred mai superior cu nimic! Salut cu respect pana si cel mai mic copil! Dar nu imi plac oamenii ca tine (nu te supara) IIIciauIII

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Multumesc! chiar e mai frumoasa versiunea ta.As vrea sa te rog ceva putin mai exagerat pentru ca mi-ai atras atentia foarte mult!(Imi poti da un id de mes sau skipe prin mesaj?) Te rog frumos.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Pustiu..ai 'netul la-ndemana, si poti citii cateva cuvinte despre ce iti zic sau ce te intreb eu!
Fraza de sus ce îți inspiră?
Asta e, nu încerc să fac plac nimănui!
Nu mă supăr! Sunt părerile tale, nu mă interesează.

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Poate ca esti mai nou pe aici si d-asta inca nu sti dar n-are rost sa te iei cu nimeni in gura (la cearta) caci nu faci decat sa dai dovada de imaturitate.
Ea si-a spus parerea ei iar tu pe a ta, punct.
Chiar n-are rost sa porti discutii contradictorii (mai ales cand nu isi au rostul) cu persoane anonime (straine de tine). Numai bine.
Ps. La 30 de ani nu esti batran, ai sa ajungi si tu la varsta aia intr-o zi si ai sa realizezi cat de mult gresesti acum in gandire (in ceea ce priveste varsta).

| yAdrian a răspuns:

Parerea mea este:
1. Fund ''Bun''
2. Sani medii
3. Nu conteaza parul
4. Sa fie cat de cat isteata
5. Sa NU fie c*r*a happy

| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

Salut.Nu stiu cum sa-ti explic asta asa ca o sa tio dau drep exemplu pe iubita mea.Ea are sani potriviti, fundu bunlaughing, par brunet, ochi capriu.Ea ca comportament este una la 1000. Cand sunt suparat, stresat, obosit vine ma mangaie ma alinta si ma sprijina si ma face sa ma simt can-rai. Cand iesim de la scoala merge impreuna acasa ea sta langa mine aproape la 2 stazi distanta si trecem pe langa un om sarac daca ii ramn cornuri sau bani ii da omului sarac.Ea nu este geloasa tongue. Este un caracter deosebit.Eu sunt cu ia de 2 ani.Ma bucur enor ca am facut aceasta alegere o iubesc nespu de mult.

Sall, Bafta man

| designerbugatti2012 a răspuns:

Cel mai important este interiorul dar la exterior trebuie sa fie:cel putin sa se vada ca esti doatata (sanii), fundul conteaza90% si parul de preferat bucle (face minuni)! fundita...

| heriCafe a răspuns:

Nici prea buna nici prea rea, fundu asa mia mediu, sani putin mai maricei, sa fie educata logic, sa fie inteligenda nu ca o pitzipoantac de asta proasta... si sa ma iubeasca, nu ca si cum doar ceva de genu,, Buna iubi ce faci, te iubesc, Pa eu trebuie sa plec''...

| BuLiNNuTsααTha a răspuns:

Sincer,acest fel de intrebari nu se posteaza pe TPU happy Dupa parerea mea..asteapta pana cand vei gasi o fata inteligenta, cu un suflet bun.Nu conteaza chiar asa de mult cum arata ( Decat daca esti obsedat si vrei mai mult) Rareori gasesti fete cu suflet bun si frumoase ca aspect.Cand vei intalni pe cineva sunt sigura ca-ti vei da seama daca ea este aleasa sau nu. Succes :*

| Gr33N a răspuns:

Raspunsul meu e scurt :
-sani, medii
-fund mediu
- par cum va place voua
- comportament, la baieti nu le plac ''fitele'' sau sa ii plictisiti cu toate intamplarile voastre, doar mai ziceti una doua si uitati va in ochii persoanei iubite mereuwinking