| noname08 a întrebat:

Buna
baietii inalti o au mare?thinking

8 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

Nu este o legatura directa intre inaltime si dimnesiunea penisului.
Personal nu sunt genul sa pun rigla pe ea (dar nu sa plans nici o fata). si am 1.86winking

| Alex_1359 a răspuns:

laughing esti fata sau baiat?rolling on the floor eu am 1.76 si o am de 19

| YuuLyan a răspuns:

laughing auzi aici ce puloshi laughing rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Katalinn a răspuns:

Eu o am de 22 si am 1, 75 rolling on the floor) sa nu zic ca am 15 ani si Bat si F*t ca masina de cusut rolling on the floor smug

| Marius444 a răspuns (pentru Katalinn):

@Katalinn - Ba, riglete, esti sigur ca rigla incepea de la 0 si nu de la 15?

| Katalinn a răspuns (pentru Marius444):

Bai spanac era o gluma. dac anul ai simtul umorului taci!

| kostea973 a răspuns:

Eu am 1.75 cm si-o am de 16-17 cm dar nu vad nici o legatura in inaltime si cit o ai!