| yunkky a întrebat:

Buna baietilor ce fel de fete le plac vreau cat mai multe raspunsuri (poate sa raspunda oricine dar as vrea parerilor unor skateri):d
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Poi sa fie dragute natural, fara farudri, de preferat sa nu se prea fardeze decat la ocazi, sincera, cu simtu umorului sa iubeasca sincer, sa-i placa sa incerce lucruri noi, sa nu aiba fite, figuri, sa incerce lucruri mai ciudate, nebunatice, sa avem cat de cat placeri comune, si sa fie o persoana in prezenta caruia sa te simti binewinkingtongue

5 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Una care sa fii trecut prin viata nu orice fata (timida, fitoasa sau fara simtul umoruluil) nu aveti idee uni baieti ce inseamna sa ai o prietena care sa stie ce vrea de la viata ei de la viitorul ei toate in ziua de azi numai Lovele si Sex... eu asa vreau dar nu gasesc =D

| ALeXsSaY a răspuns:

Pai.skaterii sunt geniali.adica cum se imbraca cuma rata (nu prea ma pot lauda ca stiu cu skateul dar nu prea am parul lung laughing ) asa mie imi plac fetele gen: hanorac, tricou, rimel, blugi, skateri in picioare =pe~ genius :X

| alecsStar a răspuns:

Eu sunt skater salbaticlaughing. imi plac fetele nebune. dar sa stie cand sa se opreasca, cu simtul umoruluihappy

| Stein a răspuns:

Conteza hainele?raised eyebrowsDaca tipul te place atunci te place...

| haka a răspuns:

Mie imi plac fetele sincere sa nu minta sa iubeasca pentru ce sunt nu din interes.Sa se imbrace frumos sa fie atragatoare.Cu parul lug. Fundaaa plz?