| Hela a întrebat:

Buna! Barbatii pot avea obiceiul de a dormi cu cineva in brate? Ma refer in special la barbatii care inseala sau au aventuri si vor sa pretindă ca iubesc aceea persoana.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Și care e întrebarea?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te referi la un barbat care ia in brate o femeie pe care nu o iubeste, si are doar o aventura cu ea? Pai probabil ca unele persoane fac asta, altelel nu. Nu este chiar un obicei, probabil este ceva pe moment, difera de la persoana la persoana.

| Sofer a răspuns:

Cu oricine pot dormi în brațe dacă sunt atrași de acea persoană.

| Apokales a răspuns:

Cum sa nu. Uite ceva amuzant care poate iti va da de gandit:

https://www.digi24.ro/......na-1447502

| Paul754880338 a răspuns:

De ce nu?! Imbratisarea este o expresie de tandrete chiar daca e temporara sau dragostea nu este chiar la cel mai inalt nivel. Apoi este un gest foarte politicos, mai ales cand e vorba de o aventura. Daca inteleg bine, intrebarea ta are un usor ton de repros. Ceva sau cineva te-a nemultumit prin gestul amintit de tine. Daca, insa nu ar fi existat acea imbratisare, ar fi fost mai bine?!