| Annaa_5032 a întrebat:

Baieti/barbatii care inseala oare isi iubesc prietene/sotiile? sau de ce inseala? in special intrebare pentru baieti. va multumesc

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu le iubesc deloc daca isi inseala sotiile, dar nici femeile n-ar rezista o viata intreaga numai cu un barbat, oricine inseala.

Răspuns utilizator avertizat
| Castiel a răspuns:

Depinde si de firea lui,dar majoritatea o fac deoarece ori nu isi mai iubesc sotiile dar poate si le iubesc,dar a fost beat (cand esti beat sincer nu stii ce mai faci,depinde si de rezistenta,acolo da sa zicem ca merge iertat/a dar sa nu se repete) sau sunt plictisiti de sotia actuala (asta inseamna ca nu o iubeste daca o iubea nu se plictisea, eu unul nu as putea sa ma plictisesc nici-o data de persoana iubita, daca nu cumva se transforma in baba normal) SAU sotia/prietena actuala nu tine la sex si el fara sex de multa vreme (sa zicem 2-3 luni) nu a mai rezistat si pac...

| Foca a răspuns:

Buna Annaa. Noi facem acest lucru din plictiseala de actuala piz.a. Nu putem sta numai cu una toate viata. Intradevar sunt uni care stau, dar sunt mai multi care inseala din distractie si cum ti-am zis plictiseala:p.
Succes.
Ciaowinking

| mihaibr11 a răspuns:

Buna! In general atat barbatii cat si femeile inseala dintr-un motiv sau altu. Motivele astea variaza de la lucruri pe care nu le au "acasa" pana la slabiciuni...altii spun ca pur si simplu asta le e firea. Cat despre vorba aceea cu "barbatii inseala mai mult" sa n-o crezi pentru ca iti spun din experienta ca suntem o apa si-un pamant. Peace

| Sonny a răspuns:

Inselam, fiindca nu suntem conceputi de natura, sa fim, monogami.
Plus inca X varibile, care duc la actul " inselare "
Nu poate nimeni sa iti dea un motiv anume, fiecare o face dintr-un motiv, si difera de la om la om.

PS : intrebarea e pusa prost, fiindca treaba cu inselatul de amblele parti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg pe o teorie cam ciudata.
Inselat, mda o situatie neplacuta, primul gand unde te trimite este faptul ca nu gaseste la tine tot ce isi doreste.
Dar te'a inselat nu s-a despartit de tine ca sa se puna cu alta.
Aici se cere o a doua sansa pe care nu trebuie cersita si sa se discute serios de ce a inselat, care a fost motivu, ce ii lipseste.

| ssv a răspuns:

Prima oara e doar o intalnire si un barbat cauta l cealalta femeie ce nu are a lui daca a gasit acest lucru si mai mult de atat e posibil s renunte la cea ''veche'' dar poate s stea si cu doua deodata.asa ca fetelor aveti grija.care aveti nevoie de sfaturi sau orice altceva intrebati-ma ca va raspund cu placere