| MyTeenageDream a întrebat:

Buna boys and girls! Am o problema se pare ca m-am indragostit de un coleg de clasa. La una din petrecerile care le-am dat cu colegii de clasa la mine acasa ne-am sarutat, dupa aceasta mi-am dat seama ca il plac si din cate observ el la fel ma place, ne stringem in brate la scoala, ma tine de mina, imi face masaj in pauza)), cind vorbesc mereu ma asculta atent, imi spune mereu ca sunt sexy. Toti colegii vorbesc despre noi ca fiind o pereche mai ales dupa ce au aflat ca ne-am sarutat.Si in ultimul timp imi cam face avansuri de genu,, Hai la tine sa bem o cafea, sa ne uitam un film" sau,, hai la mine sa ne uitam un film', si diferite chestii de genu. Si deci sunt confuza vrea o relatie serioasa cu mine sau doar pe plan sexual? Problema e ca nici eu nici el nu am fost in relatie cu persoane de aceeasi virsta, adica amindoua am avut iubiti mai mari(adica eu iubit, el - iubita).

Răspuns Câştigător
| Razvy112 a răspuns:

Hai ca tot eu va ajut mabig grin
Baiatu vrea o partida de sex in primul rand dar din propria experienta iti spun sa nu iti faci un prieten din clasa pentru ca il vezi aproape o zi intreaga si te plictisesti de el iar daca va despartiti vei fi nevoit sa il suporti zi de zi asa ca... nai bine lasa-lbig grin

| MyTeenageDream explică (pentru Razvy112):

Multumesc mult... ai perfecta dreptate...dar totusi o sa vad ce fac in continuare!

6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Vrea sa te suie pe ciocan laughing

| MyTeenageDream explică (pentru IMC90):

deci asta e parerea ta...foarte original...))))

| Bellinda99 a răspuns:

Eu zic sa-i dai o sansa si poate o sa mearga.Dar daca ii genul care vrea sa fie cu o fata numai ca sa faca sex eu zic ca nu are rost si el te foloseste.Succeskiss.Te pup!

| MyTeenageDream explică (pentru Bellinda99):

Merci pentru sfat:* Reveliunul la fel il fac impreuna cu prietenii unde desigur va fi prezent si el. sper sa iasa ceva bun din chestia asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate spui tu pare a fi ceva serios.
doar tu iti poti da seama daca e ceva serios sau doar sex...
eu zic ca merita o sansa tongue
succes happy