| denipis22 a întrebat:

Imi place mult un baiat,este coleg de clasa cu mine insa nu stiu daca si el ma place, m-a sarutat si sunt foarte confuza acum. Vreau niste sfaturi.Il plac foarte mult dar el din cate observ ma ignorasad cum sa ma pot atasa de el incat sa ma placa? Nu vreau raspunsuri jignitoare. va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Bibishorrrr a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il inviti sa discute cu tine.Ar trebui sa il intrebi de ce te ingnora si sa ii spui ca iti place de el. Dupa asta o sa te convingi de ce ai de facut in continuare! Te pup. FUNDA?