| Lovξ a întrebat:

buna,o problema vesnica, dragosteea...deci sa incep: am avut o asa zisa "relatie cu un tip" si el se pare ca m`a facut sa sufar,dar un baiat m`a ajutat sa trec peste,cu vb bune si incurajari,pana si-a facut curaj sa ma invite in oras, dar problema este ca am iesit cu el. eu fiind indragostita pana peste cap de el, si acum a plecat in cantonament timp de vreo 2 luni. Dupa intalnire el mi-a zis ca am facut primul pas,si ca mai avem putin:X.dar eu acum sunt confuza ce sa mai fac,mi`e frica k atunci cand se va intoarce, daca nu voi mai fi asa indragostita de el, sau daca nu va mai fi el asa interesat de mine? CE SA MAI FACCCC, nu vreau sa-l pierddd...dar nici sa-l astept in zadar si cand vine sa nu mai fie nimic straight face. hellp

Răspuns Câştigător
| LittleMe a răspuns:

Mentine acea legatura vie intre voi 2. Vorbeste zilnic cu el, spune`i ca te gandesti la el si ca ai vrea sa i lstrangi in brate, sa il saruti... Va merge, te asigur de asta. Si cand va veni, sari la gatul lui. Nu ai sa il pierzi daca si lui ii place de tine :*

2 răspunsuri:
| july00 a răspuns:

Tine legatura cu el..si spune-i cat de mult il iubesti si ca ti-e dor de el..Succes!

| Thooby17 a răspuns:

Tine legatura cu el neaparatwinking. Funda?