| Lovξ a întrebat:

buna,o problema vesnica, dragosteea...deci sa incep: am avut o asa zisa "relatie cu un tip" si el se pare ca m`a facut sa sufar,dar un baiat m`a ajutat sa trec peste,cu vb bune si incurajari, pana si-a facut curaj sa ma invite in oras, dar problema este ca am iesit cu el. eu fiind indragostita pana peste cap de el si acum a plecat in cantonament timp de vreo 2 luni. Dupa intalnire el mi-a zis ca am facut primul pas,si ca mai avem putin:X.dar eu acum sunt confuza ce sa mai fac, mi`e frica k atunci cand se va intoarce, daca nu voi mai fi asa indragostita de el, sau daca nu va mai fi el asa interesat de mine? CE SA MAI FACCCC, nu vreau sa-l pierddd...dar nici sa-l astept in zadar si cand vine sa nu mai fie nimic. hellp

Răspuns Câştigător
| Foudre a răspuns:

2 luni nu e asa multhappy, aveti teelfoane, o sa vorbiti, mai un mess un skype, pe fbhappy si o sa treaca timpul repede mai ales ca presupun ca aveti si scoala. Daca simtiti caldura aia unul fata de celalalt va asteptati unu pe altu... sunt unele fete care na nu pot fara prieten. trebuie in permanenta sa fie insotite. da trebuie sa va obisnuiti sa stati si unu fara celalalt ma refer fizic. ca in viata sunt multe hopuri