| Daiana90 a întrebat:

Cand am fost la o zi de nastere m-am pupat cu un baiat de mai multe ori, ca ne-am jucat un joc practic, si a doua zi ne-am combinat.Ne-am intalni odata, el imi vorbea numa de scoala, nu facea nimic, m-a pupat asa ca "trebuie" cand am plecat acasa si dupa ziua aia nu a mai vrut sa stie nimic de mine. Dupa cateva saptamani o colega din clasa lui mi-a spus ca el a zis la toata clasa ca cica eu nu mai sunt virgina si chestii din astea, in bataie de joc.Nu stiu de unde a putut auzi asa ceva, am si mentionat la acea zi de nastere ca nu am mai avut niciun prieten ca am fost intrebata de altcineva. De atunci nimic, nu ma mai sunat, practic nu il mai intereseaza de mine.Cred,deci doar cred, ca cineva de la mine din clasa i-a spus asa ceva pentru ca nu stiu cum, dar cand eram cu el toata clasa mea vorbea si ma striga pe numele lui. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| mary a răspuns:

Cati ani ai? poate ca nu conteaza varsta dar tot ce vreau sa-ti spun este ca el si-a batut joc de tine. nu il mai cauta si daca il intalnesti nu-l mai baga in seama. totusi el a "informat" toata clasa ca tu nu mai esti virgina. vorbeste cu cei cunoscuti care stiu toata tampenia asta si spune-le ca este doar un prost care si-a batut joc de tine... el probabil a mai avut prietene si a facut cum a facut si cu tine. sfatul meu este sa nu te mai arnci in bratele oricarui prost care iti iese in cale doar pentru ca nu ai mai avut niciun prieten pana acum.sunt sigura ca esti o fata draguta si iti va veni si tie randul sa iubesti si sa fii iubita cu adevarat.deocamdata bucura-te de viata impreuna cu prietenele tale. si nu uita: lasa-i pe ei sa vina la tine nu te duce tu la ei. pup
P. S. nu am avut deloc intentia sa fiu rautacioasa. chiar deloc!

5 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Cineva a fost gelos/geloasa ca v-ati combinat si a vrut sa-ti faca rau! Ar trebui sa-l intrebi chiar pe el de unde zvonu asta ca nu mai esti virgina? Incearca sa-l convingi ca nu e adevarat si ca e doar o barfa, daca tii la el!

| Ea12345 a răspuns:

Te-a fraierit.Multi baieti asa sunt... Fereste-te!

| mihaela_7915 a răspuns:

Ca ar trebui sa nu te mai intereseze pers lui...sa n mai vb deloc cu el.si in primul rand sa ai grija cum iti alegi prietenii nu mai vb cu oricine desp viata ta.ca apoi lucrurile pot fii interpretate altfel sh printre asa zisii prieteni se pot ascunde sh dusmani,,, ai grija de tine.mai vb

| crys_4997 a răspuns:

Tot ce pot sa-ti spun ca e poate e mai bine asa. un prost care nu merita sa iti fie prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul e prosttttttttttttttttttt