| andradaaa_2723 a întrebat:

cand ma vad cu prietenul meu, si este peste mine, ma saruta pasional, ma mangaie. eu ce as putea sa fac cu manutzele mele? iar picioarele le tin sub el? sau pot sa mai fac si altceva? idei

3 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Sa il mangai usor pe spate,au pe burtica,sau sa iti ti mainile pe fata lui si sa l magai usor. eventual sa il saruti si u pasional cu limbuta sa te joci putin, dar ai grija sa nu se excite prea tare, caci apoi ...se poate ajunge altundeva.:*

| iuliana_1903 a răspuns:

Pai sa staii tu la el in brate cuu fundu de **** luii. laughing) Deci incearca sal exciti!

| Nebunatika96 a răspuns:

Sa te joci prin parul lui...sa il saruti pasional, sa il mangai pe sub tricoubig grin...ideile iti apartin