| andradaaa_2723 a întrebat:

cand ma vad cu prietenul meu, si este peste mine, ma saruta pasional, ma mangaie. eu ce as putea sa fac cu manutzele mele? iar picioarele le tin sub el? sau pot sa mai fac si altceva? idei.

Răspuns Câştigător
| Zoe_7457 a răspuns:

Cu picioarele poti sa te joci,le pui n jurul lui,il cuprinzi ca intr'o stransoare cu ele(nu stiu cum sa explic asa cum se prind maimutelele de corpul omului,scuze dar alt ex nu mi-a venit si nu e o glm) crede'ma chiar functioneaza si pe el il excita mult pentru ca il duce cu andul la un contact sexual,asta depine si ff mult daca ati facut'o sau nu, eventual ak ti'e rusine asa poti incerca sa ridici doar un ghenunchi, joaca'te si vezi cum se simte el binetongue.cu manutzele te poti plimba pe spatele lui sau pe brate sau in parul lui te joci sau daca e destul de avansata relatia voastra chiar in pantl lui, trebuie doar sa incerci diverse parti ale corpului lui si etc sa vezi cum si unde se simte el mai bine si ar fi ff bine daca ati discuta deschis pe tema asta, ce ii place ce il face sa se simta bine si etc. fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| DevilLife a răspuns:

laughingpai stiu si eutongueai putea sa ii dau una intre picioarerolling on the floorsi o palma dupa cap...Acum serios mangaie-l si tu doar nu o sa stai ca o moarta fara sa misti deloc.Depinde cat de departe a ajuns relatia voastra ca poti sa faci destule cu manutzele si cu piciorusele.Lasa-te dusa de val si fa ce iti trece prin cap ce altceva sa stiu sa iti spun.Sau fa ce face si elstraight face
Bafta!

| pufarina_4922 a răspuns:

E foarte simplu` doar nu o sa stai ca o momaielaughing mangaiel si tu, poti sa-i pui mana si pe cur unora chiar le place asta totu` vine de la sine tu sa fi in largu` tau si sa nu fi timida