| andradaaa_2723 a întrebat:

Bun. cand ma vad cu prietenul meu, si este peste mine, ma saruta pasional, ma mangaie. eu ce as putea sa fac cu manutzele mele? iar picioarele le tin sub el? sau pot sa mai fac si altceva? idei.

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Mda,alta intrebare de pici, sa inteleg ca ai vreo 12-13 ani, in fine iti zic ce o sa faci.cu manutzele tale firave si gingase ii mangai tenul nebarbierit(in cazuri nefericite),i le treci prin par mai exact il ciufulesti,i le treci pe spate(ca si cand l'ai scarpina) etc.iar piciorushele subtiri le ridici si cu gleznele sau talpile ii mangai soldurile, spatele.dar trebuie sa faci incalzirea inainte, gen shpagat ca sa nu faci febra musculara.ah si nu uita de prezervativ tongue FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat
| Anecherry a răspuns:

Cu gurita nu te-ai gandit sa faci nimic? Iar mainile poti sa le plimbi peste tot, la fel si picioarele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Total de acord cu {{Anna}}, Gabi87 și blabla.
Am început să evit categoria asta. The same question over and over again...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aseaza un genunchi intre picioarele lui astfel incit, cind devine prea infierbintat, sa-l mai temperezi putin cu o lovitura bine plasata in testicole.