| rrrzonerrr a întrebat:

De ce cand stau pe langa o fata si ea imi face avansuri de ex se apropie de mine si isi pune picioarele pe picioarele mele si ma mangaie mi se scoala si ejaculez? Nu mai suport!

Răspuns Câştigător
| AMa19 a răspuns:

Poi desi sunt fata, nu am mai auzit asa ceva. Poti sa vorbesti cu fata respectiva si sa i` spui sa nu mai faca gesturi din astea, sau fa-o prietena ta si atunci te vei putea controla mai bine, acum depinde de tine. Incerca sa nu te mai gandesti numai la prostii. Cred ca cel mai util ar fi sa o faci iubita ta si depinde acum cati ani ai, poti continua cu... Sper ca ti-am putut fi cat de cat de ajutor. Succes si ai mare grija, totul tine de control. fundita... big grin?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti nou venit in bransa.Adica incepator.Cu timpul nu te vei mai excita asa usor.

| Maaryyneelaa a răspuns:

Incearca sa controlezi asta! Totul tine de ce gandesti in acel moment!

| neutrino a răspuns:

Nu mai sta pe langa, stai pe ea. Vei suporta mai usor.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Nu mai suporti avansurile fara sa se intample nimic sau nu mai suporti sa ejaculezi? daca nu mai suporti sa ejaculezi poate ar trebui sa te masturbezi asa cand stii ca o sa te intalnesti cu aceea fata. Din pacate o sa ti se mai intampla e normal la varsta asta a ta. baftawinking

| ReYNoIoNuTzCs a răspuns:

Cand vrea sa se apropie de tine gandeste-te la altceva nu la,, Mama ce as f***o pasta'', sau nu da importanta la gesturile ei