| Gipsy a întrebat:

Buna!

CAnd se simt baietii mai bine? Cand fac sex normal, anal sau cand li se face oral? De ce?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde si de baiat unii le plac sa li se faca si oral+normal altii prefera oral+vaginal+anal sau doar sex vaginal. Daca iti spun opinia mea mie imi place sex normal stii tu.

| Foca a răspuns:

Buna. Pai eu sunt baiat, si cel mai bine uite ti le spun in ordine.
1. Oral.
2.Normal.
3.Anal.
Cam asta vor toti baietii depinde, mai sunt unii care nu le place aceasta ordine dar oral e sigur primul. Este super.
Succes.
Ciao:p

| unione a răspuns:

Fiecare practica are placeri usor diferite!

| GoldenBrau a răspuns:

Depinde, nu e o regula generala.pe unii ii excita f.mult sexul oral, pe unii o anumita pozitie. cred ca majoritatea sex oral facut bine.

| BadKid_8035 a răspuns:

Pai... intrebarea ta este destul de picantahappy dar oricum avand in vedere ca sunt baiat am sa incerc sa incerc sati descriu prin voturi
1)sex normal 5-8
2)sex anal 7-9
3)sex oral 6-9
(raspunsul se bazeaza pe generalitate intrucat poate varia de la subiect la subiect)
daca doresti sa faci un baiat sa se simta de ''nota 10'' incearca sa aflii fanteziile lui

| ExPerTWiNsToN a răspuns:

Se simte cel mai bine cid ii face miniethappy

| DiabloGeo a răspuns:

Oral este cea mai buna mie imi place cel mai mult