| andradaaa_2723 a întrebat:

cand stau cu iubitul meu in pat, n-am facut sex pana acum, ne sarutam, etc iar daca sunt cu spatele ma trage spre el, si ma pune in asa fel incat sa-i simt... ce ins asta?

Răspuns Câştigător
| dyav0litza a răspuns:

Ca te vrea mai aproape...depinde acum si ce intelegi tu prin aproape

6 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Ca te doreste foarte mult si ca vrea s-o faca cu tine! c intrebare absurda u chiar nu ti-ai dat seama c vrea?

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Inseamna ca doreste sa aveti primul contact sexual

| EdwLo a răspuns:

Inseamna ca gandesti prea mult. Nu serios, m-am uitat si la intrebarile tale precedente. Si iti faci unele griji pentru lucruri total inutile.

"Dc e marul rosu?" "Dc altu e verde?" "Va place rosu sau verde?"
Ce conteaza care cum si ce?

Il mananci pe care iti place smug

Oricum revenind la intrebarea ta, e simplu, ii place, vrea sa-ti arate ca e excitat, si ca vrea sa faceti sex happy

| Eu_1327 a răspuns:

Vrea ceva mai mult de la tine, nu doar saruturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, dupa atatia ani, povesteste-ne povestea dezvirginarii!

| maddy_3420 a răspuns:

thinking Este evident ce intentie are iubitul tau.
Acum depinde de tine. daca vrei s-o faci cu el