| andradaaa_2723 a întrebat:

Cand stau cu iubitul meu in pat, n-am facut sex pana acum, ne sarutam, etc iar daca sunt cu spatele ma trage spre el, si ma pune in asa fel incat sa-i simt, iar el ma tine cu mana ori de mijloc, ori de burtik si sta cu ochii inkisi... ce ins asta?

Răspuns Câştigător
| niki a răspuns:

Il exciti si incearca sa se stapaneasca, dar in acelasi timp iti da de inteles ca vrea mai mult.de cat timp sunteti impreuna? tu nu te exciti? esti virgina?

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nebunatico...ai simtit-o!
Tu ce crezi ca inseamna? laughing

| aliybella a răspuns:

Ca vrea ceva mai mult de la tine

| pufulete17 a răspuns:

Deci andra... tipul se excitalaughing nu te supara de modalitatea in care ti-am spus`o dar asta estetongue

| Mary_5158 a răspuns:

Ce poate fi mai placut(daca excludem de placerea sexului) decit imbratisarile calde si pline de pasiune din parte persoanei iubite.astfel de imbratisare cum e in cazul tau,este clar ca vrea sa-i simti tot corpul,ca sa iti dea o senzatie placuta, mai ales daca tine mina la burtica, si poate... asteapta ceva mai mult
ma rog, parerea mea

| Rafael_3371 a răspuns:

Te iubeste si vrea sa te simta aproape de el, sa te tina in brate

| stefii_5001 a răspuns:

Ca te iubeste, si asa le place unora, si prietenul meu mai face cateodata asa.ii place sa te tina in brate.

| tudyyy a răspuns:

Tu. el viseaza la... continua ce incepe el