| andradaaa_2723 a întrebat:

Cand stau cu iubitul meu in pat, n-am facut sex pana acum, ne sarutam, etc iar daca sunt cu spatele ma trage spre el, si ma pune in asa fel incat sa-i simt, iar el ma tine cu mana ori de mijloc, ori de burtik... ce ins asta?

Răspuns Câştigător
| dOody a răspuns:

Ca vrea sa iti simta corpul aproape de al lui, ca te vreatongue

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca vrea sa faca sex cu tine.

| katy a răspuns:

Iti arata ca vrea sa faceti dragoste,daca sunteti de ceva timp impreuna si nu te-a fortat pana acum,cred ca e ok nu isi bate joc de tine, tine la tine si sa faci dragoste cu persoana iubita nu e nimic rau, din contra e cheia unei relatiihappy

| Азбука a răspuns:

E asa greu sa-ti dai seama?

| pink10 a răspuns:

Frateeee! Nu totul se rezuma la sex straight face
Pur si simplu ii place sa stea cu tine, isi arata afectiunea... Stii, depinde si de varsta pe care o aveti si de cat de inaintata este relatia...
Tu ar trebui sa fi fericita ca pentru el tu esti cea mai importantawinking Daca o sa-ti pui intrebari de ce si pentru ce o face si te vei gandi " da, stai ca nu e bine nu-l mai las sa faca asta ", s-ar putea sa caute in alta partewinking
Funda?batting eyelashes

| Daysukki a răspuns:

Ca vrea sa te ****

| LeuTz a răspuns:

Masaj sigur nu vrea sa iti faca dar vrea sa te simta nu neaparat sa o faceti.

| Alleee18 a răspuns:

Mie una nu mi se pare nimic aiurea.Din contra,mi se pare dragut.
Da, probabil ca vrea sa faceti sex, dar se vede ca are rabdare cu tine si ca nu vrea sa te grabeasca.Probabil ii place sa te simta langa el.

| Optimus7 a răspuns:

Te iubeste si vrea sa te tina aproape.

| Florry19 a răspuns:

Că vrea să te simtă mai aproape, poate îi e drag de tine sau pur şi simplu îi provoacă plăcere această poziţie.

| blue23 a răspuns:

Vrea sa-ti arate ca isi doreste foarte mult sa o faceti. Parerea mea este sa nu te grabesti daca el te iubeste cu adevarat te va astepta atat timp cat iti este tie necesar.

| KíÐÐα a răspuns:

Cum ce sa insemne.
Ori te iubeste si te vrea langa el
Ori isi bate joc de tine si te **** ( scuze limbaju da n-am cum sa-i dau raspunsu' altfel )