| andradaaa_2723 a întrebat:

Cand stau cu iubitul meu in pat, n-am facut sex pana acum, ne sarutam, etc iar daca sunt cu spatele ma trage spre el, si ma pune in asa fel incat sa-i simt... Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| zenaly a răspuns:

M-au amuzat raspunsurile primite de tine. ce sa insemne? ori te hotarasti ori ma hotarasc si caut in alta parte ce nu am aici. Adica vrea sa treceti la nivelul urmator. Inteleg ca nu ai facut inca sex, dragoste, amor sau cum ziceti voi fiindca altfel stiai ce vrea. si cred ca sunteti prieteni nu iubiti, nu? E destul de simpatic baiatul daca iti da de inteles ca te doreste fara sa te oblige sa faci ceva ce poate nu vrei. Tine-l langa tine cat poti ca mai rar intalnesti asa ceva. Stii ca e cel mai placut sentiment sa simti ca poti trezi dirinta in cel de langa tine(bine ca sunt si maniaci care nu iarta decat pe mama-sa). Sper sa nu fie unul din acela.Bafta si nu uita de protectie.

7 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Ce este excitat si ar vrea sa te excite si pe tine

| NoChanceForUs a răspuns:

Vrea să-ți arate că motanul din el vrea pisica din tine.Nu mă-ntreba ce-nseamnă asta, mi-a șoptit-o cleverbot în căști.

| DacaTuSpui a răspuns:

Pai e evident ca vrea ceva mai mult de la tine. Simte o atractie pentru tine si de aceea face asta. Nu mi se pare nimic anormal daca a trecut ceva timp de cand sunteti impreuna. Sper ca am fost destul de explicita. happy

| αndï a răspuns:

Ca se excita facand ce face, da-i mai mult. dăăăă

| Tigrilă a răspuns:

Ca stie cu cine faci banking, asta e iti zic eu

| Tetitza a răspuns:

A pai sa vezi ca e excitat face asa ...asa imi facea si mie dar mas saturat si am trecut la fapte rolling on the floor

| BuilD a răspuns:

O sa iti zic direct/// Parerea mea ca il cam distrugi. pe baiat si dc nu o faci cu iel ca vad ca stai cu iel inseamna ca esti si tu atrasa de iel la fel si el de tine... crezi ca o sa mai reziste mult? sa vezi o sa te intrebe pana la urma vrei o realtie ca intre doi copi de gradinita laughing) sau vrei o relatie,, saorma cu de toate''. ai grija bft