| mydarkestdays a întrebat:

Care ar fi sfaturile voastre pentru prima intalnire? Si ce coafura e ideala pentru prima intalnire?

7 răspunsuri:
| Bubuuuu a răspuns:

Daca ai parul lung poti sa faci niste bucle lejere, ar arata super big grin

| toxik a răspuns:

Mai bine fi tu insatiwinking.

| SexyCioco a răspuns:

Cat mai naturala. Eu la prima intalnire m-am dus repede si m-am schimbat am dat o tona de parfum unchiile facute parul il aveam creponat (cu placa) :X Si un pich mai sexy love struck Dapz si nu uita vocea aia dulce / senzuala... Sau cat mai normal big grin

| Lilly_5848 a răspuns:

Sa fi linistita, sa te gandesti de dinainte ce poti sa vorbesti cu partenerul si sa fi cat mai naturala, PS: lasa-ti parul pe spate

| Pretty_8673 a răspuns:

Sa fiu tu insati. Sa vorbesti cu acea persoana, sa te imbraci frumusel. nu cred ca trebuie o anumita coafura dar sa fie parul aranjat.

| Stefanel_3712 a răspuns:

Nu te stradui tare...principalu sa mirosi frumoswinking