| wizard112 a întrebat:

Salut, am o problema si am nevoie de un sfat. In primu rand nu am iubita si as vrea sa am, dar cand ma gandeac ca, ca sa o am trebuie sa merg la prima intalnire si problema este ca imi este rusine se prima intalnire, nu stiu de ce dar imi este rusine. Astept sfaturile voastre, dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce iesi cu cineva care este pe aceiasi lungime cu tine, comunicati bine, aveti lucruri in comun nu vad de ce ar trebui sa-ti fie rusine. Rusine de ce? Daca e sa mearga o sa se intample totul de la sine si tu o sa te simti in largul tau daca e persoane potrivita.

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Mai aşteaptă să te maturizezi.

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu fii timid. Timiditatea si rusinea te indeparteaza de scopul tau in viata, acela de a fi barbat.

| EmanuelKant a răspuns:

Vrei sa ma duc eu in locul tau? Daca fugi nu o sa se intample niciodata.Iese prost next si next si next ca asa e in viata.Trebuie sa cazi ca sa te ridici.