| Popey a întrebat:

Care credeti ca e maximul de ani intre un baiat si o fata pentru a avea o relatie?

Răspuns Câştigător
| MaLinKa a răspuns:

Eu cred ca cel mult 6 ani. Insa virsta nu cred ca conteaza intr-o relatzie.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

3 ar fi recomendabili sa fie diferenta intre ei.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Cred că te referi la diferenţa de vârstă!
Din punctul meu de vedere, maxim 10 ani.

O seară plăcută!

| AnonimA a răspuns:

Cand exista iubire...varsta prea putin conteazawinking

| Blondamea a răspuns:

In dragoste nu prea se tine cont de varsta

| NoChanceForUs a răspuns:

Hm...depinde daca fata ii vrea sau nu banii.(si invers)

| Bog15 a răspuns:

Eu as merge pana la 10, cu conditia ca fata sa aiba peste 17 ani big grin

| mikuta a răspuns:

Pai nu stiu intre mine si prietenul meu este o diferenta de 5 ani, eu cred ca daca va iubiti nu conteaza varsta

| Adelutza_8961 a răspuns:

Ap depinde de varsta ta clar ca un baiat de 18 ani nu are ce face cu o pustoaica de 11 12... 4 ani in cazu in care ea are 18 si el 22 dar 4 ani e deja mult daca ea are 11 si el 15happy

| Mauve a răspuns:

Nu cred ca exista o limita.Dar totusi, o diferenta de 20-30 de ani mi se pare absolut ciudat, neobisnuit.E totul in regula daca diferenta dintre varste este cat mai mica, astfel si gusturile sunt mai apropiate.

| iulya_6725 a răspuns:

Nu exista asa ceva (maxim)... nu conteaza varsta conteaza sa va placeti reciproc unu pe altu si sa existe increderewinking

| nonytzu a răspuns:

Dragostea nu are varsta :X:X

| cattalynn a răspuns:

Eu zic ca pana in 5

| deyu_4207 a răspuns:

Daca iubesti un \ o baiat \ fata, nu conteaza varsta.
dragostea nu ate varsta.

| vlad_8664 a răspuns:

Nu cred ca exista un maxim sau un minim de varsta intre doua persoane.ideea e ca daca se plac, se iubesc si se inteleg totul e ca