| NoLiesJustLove a întrebat:

care e cea mai frumoasa declaratie de dragoste facuta unei fete? Cea mai frumoasa primeste funditahappy

Răspuns Câştigător
| iopoiop1 a răspuns:

Te iubesc e cea mai potrivita

Incercand sa ii explici unei fete de ce o iubesti e ca si cum ai explica ce gust are apa!

| NoLiesJustLove explică (pentru iopoiop1):

Imi place tare mult explicatia ta pentru asta funditahappy

21 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

O imbratisare si un zambet cald pana la suflet cred ca i tot ce isi doreste o fata?

| Zenit313 a răspuns:

Trandafir pe malu' marii___ nu ma da uitarii!winking

Iubita mea cu ochii ca cacaoa si pielea ca carameaua...
Esti frumoasa ca o lemne si mi-ai rupt inima-n doi...

| C0nstantin a răspuns (pentru Zenit313):

De la spate tu esti tandra/ de la fata esti scafandra laughing)

| Zenit313 a răspuns (pentru C0nstantin):

Din spate esti liceu / din fata esti muzeu laughing

| papusica987 a răspuns:

Un te iubesc spus din inima cred ca e de ajuns.
eu prefer sa mi se spuna asta decat texte luate dupa net sau mai stiu eu de unde.

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Poate ca un simplu si sincer TE IUBESC... Poate ca nici nu e nevoie de cea mai frumoasa declaratie, mai bine poti demonstra prin fapte!

| RazvanRms a răspuns:

Citeste shakespeare daca vrei dragoste
.

| DOARoVIATA a răspuns:

Scrie ceea ce simti doar te iubeste pentru ceea ce simti si pentru sentimentele care ile porti nu pentru ce ii trimiti de pe google!
Chiar daca tu nu imi dai funda asta cu siguranta este cel mai bun raspuns!

| NoLiesJustLove explică (pentru DOARoVIATA):

Toti stim sa copiem de pe google o declaratie dar putini sunt aceia care o fac din inima cu propriile sentimente cu cuvintele lor daca ma intelegi ce vreau sa zichappy

| diiiiiana4cka a răspuns:

HEy:aceasta declaratie o scriu pentru persoana care o iubesc:sper sa te inspire si pe tinebig grine la inceput cind te-am vazut, nu prea te-am bagat in seama, imi pareai o simpla fata.Dar cu toate astea.mi-a fost destul o singura secunda sa vorbesc cu tine si sa ma indragostesc! Imi place felul in care imi vorbesti, in care gindesti.MA uimesc conceptiile tale de viata(in sensu bun a cuvintului)felul in care ma alinti! Imi place ca atunci dimineata cind ma trezesc sa te simt alaturi, sa iti simt respiratia, sa iti simt buzele fiebinti, care cind ma saruta imi transmit o energie nemaipomenita! DAtorita saruturilor tale toata ziua sunt fericit! Imi place sa te privesc cind dormi, esti cel mai dulce ingeras pe care l-am vazut vreodata! Nu am simtit pentru nimeni ceea ce simt pentru tine! E o stare cu totul si cu totul diferita de pina acum! Imi place sa ma gindesc mereu la tine..si acest lucru nu ma oboseste defel, din contra imi da puteri sa lupt mai departe in aceasta viata cruda! Te ador asa cum esti tu cea adevarata! Te iubesc!
Catare eu aceasta declaratie eu adresez unui baiat, sa nu crezi ca is lizbi, doar ca tu ai zis ca iti trebuie decalratie pentru o fata! Sper ca te-am ajutat! AStept funda! Succes:*

| NoLiesJustLove explică (pentru diiiiiana4cka):

Mai inteles gresit.eu sunt fata.nu am nevoie de nici.o declaratie pentru mine sunt solo(singura) voiam doar sa vad ce delcarati au facut baietii iubitelor lorhappy

| diiiiiana4cka a răspuns (pentru NoLiesJustLove):

Haa,scuze,dar oricum cred ca sa primit declaratia chiar si din rolul unui baiat!big grinbig grinbig grin ce zici?

| NoLiesJustLove explică (pentru diiiiiana4cka):

Mda s-a primithappy

| iopoiop1 a răspuns:

:X

| Madu a răspuns:

Daca vantul dimineata, Pe la tine va sufla, Sa il lasi sa te sarute, Ca-i trimis din partea mea!:XlaughingPrintr-un smshappybig grin

| W3ZzoRe a răspuns:

Te Iubesc Foarte Mult.
Fara Tine Nu As Putea Trai!
Esti Lumina Ochilor Mei.

Si Daca Vreti Sa Te Mariti Scri Acolo
Vrei Sa Te Casatoresti Cu Mine? [Te Rog Raspunde DA] Cu Dragoste...

| MartinelFrumuselul a răspuns:

Pai la mine a fost "Daca ai fii o lacrima pe obrazul meu mi-ar fi frica sa planga ca sa nu te pierd" dar
desigur cea mai potrivita e te iubesc:X

| Annddaa a răspuns:

Pe langa complimente legate de fizicul meu, mi-a marturisit planurile de viitor pe care le are cu mine, cu privire la o familie, presupun ca in curand urmeaza si cererea in casatorie laughing)