| me_5879 a întrebat:

Hey >tpubig grin< . cea mai frumoasa declaratie de dragoste primeste funda si vot pentru inteligent winking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din clipa cand te-am cunoscut mi-am dat seama ca nu pot trai fara tine nici o secunda.M-ai uimit cu al tau simt al umorului, cu zambetul tau cald care ar face si cei mai suparati oameni sa uite de tot, cu felul in care ma faceai sa ma simt cand eram in preajma ta. Ma imaginam in fiecare zi cu tine pe o plaja pustie, doar tu eu si rasaritul soarelui, ma imaginam uitandu-ma la tine ore intregi fara sa scot nici un sunet, sa ne intelegem din priviri. Acum ca te am sunt cel mai fericit om si iti multumesc ca ma iubesti si ca mi-ai fost alaturi atatia ani.Promit sa nu te dezamagesc pana la sfarsit si ca voi face ca fiecare secunda alaturi de mine sa conteze.