| Alecsandri a întrebat:

Vreau si eu o declaratie de dragoste, cu care sa o cuceresc pe o colega de la mine din liceu. Cea mai frumoasa si cea mai de ajutor, primeste funda.

Răspuns Câştigător
| secsilicioasa a răspuns:

Spune-i ceva dragut,unei fete nu ii trebuiesc declaratii ci fapte! UIte un secret:mie pr meu pr data cand l-am cunoscut mi-a spus :"Ingerasul meu,cand ai cazut din cer nu te-a durut?"si a mers adica ai grija cum o spui, intonatia e cea care conteaza!:*gandeste-te sa o faci sa se simta frumoasa si sa ii transmiti ca o placi! esti baiat mare, sunt sigura ca te descurci! BAFTA!:*:*:*

4 răspunsuri:
| Himera a răspuns:

Sambata viitoare ma duc sa vad un film, ar fi interesant daca ai veni si tu.

| Himera a răspuns:

Nu e nevoie sa ii faci declaratii pompoase acum, asta daca nu vrei sa fii refuzat sau folosit. Lasa-i o perioada de timp ca sa te cunoasca mai bine si sa vada daca se merita sa incercati ceva. De asemenea si tu, nu adopta un comportament de disperat, ia-o mai usor, fii mai calm, poate o sa descoperi ca nu iti place chiar asa tare.

| IAmSoDifferent a răspuns:

Nu cred ca iti trebuie declaratie de dragoste happy. Spune`i ce gandesti. dar ai grija sa nu o dai in bara. B A F T A!