| Jack99 a întrebat:

Care e diferenta de varsta cea mai des intalnita intr-un cuplu?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai e putin sa le vezi cu pensionarii facand sex in parc.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate afirma in mod cert ca nu exista asemenea statistici, insa pe baza actelor de casatorie emise mai demult, se constata ca exista o diferenta de circa 4-7 ani in medie, intre cei 2 soti ai familiilor din tara noastra. In urma evolutiei tot mai accentuate si rapide a societatii dar mai ales odata cu emanciparea femeii si obtinerea de drepturi egale cu barbatii si mai ales a faptului ca termina studiile la aceeasi varsta, in ultimele cateva decenii cei 2 ajung sa-si uneasca vietile cam la aceeasi varsta. Insa este cu totul imposibil sa se poata emite o parere catusi de cat certa si/sau cu atat mai putin precisa in aceasta privinta. Sanatate!

| RRoberto2018 a răspuns:

Nu cred ca exista " cea mai des intalnita ". sunt diferente de toate varstele. uita-te doar in familia ta. Vei observa ca printre rudele tale sunt diferente de varsta de toate felurile, si uneori se mai gasesc si asemanari, dar nu cred ca este o regula. cand apare atractia nu mai tine nimeni cont de diferenta de varsta. Daca iti place ia-o asa cu e! O sa vezi peste ceva timp ce ai luat.

| sorinciucan a răspuns:

30 de ani