| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt dimensiunile de marime a unu vagin normal?

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Cand ti-am citit intrebarea m-am gandit la momentul in care un prieten de familie a fost trimis de nevasta'sa la farmacie sa ii cumpere tampoane si cand l-a intrebat aia ce marime nu a putut sa zica decat:"vai de p**a mea mai sunt si pe marimi, stati ca merg sa masor" laughing, dar in fine ca sa iti raspund la intrebare vaginul in medie are o lungime cuprinsa intre 8 si 12 cm si o largime de 2, 5 cm, dar acestea sunt, asa cum am spus, "in medie"... Aceste dimensiuni se pot modifica in momentele de excitatie sexuala : lungimea poate creste cu cativa centimetri, iar largimea se poate chiar dubla. In momentul nasterii, largimea vaginului creste considerabil pentru a putea permite trecerea fatului

6 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Ar fi fost bine sa fii doar un copil, dar din pacate esti un adult cu grave afectiuni psihice.

| Mao a răspuns:

Bagă rigla şi măsoară.

| Dennys1521 a răspuns:

Depinde de fatatongue.

| Stefii_6358 a răspuns:

Lasa prostiile astea sh consulta un psiholog. oh go on
42 de intrebari asa de'anp**a? raised eyebrows
Tu chiar esti un obsedat sexual rolling on the floor

| anonimutz a răspuns:

Depinde de cati iubiti ai avut, dar vaginul este elastic si nu ramane asa dupa orice contact! labiile exterioare se pot dilata si raman asa si de asta spuneti voi „ce vagin mare„, dar de fapt nu conteaza asta la o fata!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

COPY PASTE!
Vaginul este un canal foarte elastic, format din tesut muscular ceea ce-i permite sa se "ajusteze" in functie de dimensiunea penisului. In medie are o lungime cuprinsa intre 8 si 12 cm si o largime de 2, 5 cm, dar acestea sunt, asa cum am spus, "in medie"... Aceste dimensiuni se pot modifica in momentele de excitatie sexuala : lungimea poate creste cu cativa centimetri, iar largimea se poate chiar dubla. In momentul nasterii, largimea vaginului creste considerabil pentru a putea permite trecerea fatului. La femeile care nu au avut contact sexual vaginal, intrarea vaginului poate fi partial acoperita de himen.