| cioko19 a întrebat:

Cat la suta credeti ca conteaza sexul intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| kenzo007 a răspuns:

Buna:*
Pai dupa parerea mea intr-o relatie buna si stabila sexul ar conta undeva intre 20-30% pentru ca nu el este cel mai importatnt intr-o reltie, cel mai importatnt este ca cele 2 persoane sa se inteleaga, iar restul vine de la sine:*

30 răspunsuri:
| silvia_1188 a răspuns:

Desi inainte as fi spus 10% poate 20 %, am ajuns sa vad pe pielea mea ca-i o iluzie - din pacate conteaza foarte mult - e parte din compatibilitate. As spune cam 50% din procentaju de compatibilitate. Daca asta pica cam care sunt sansele sa va intelegeti cat de cat bine? extrem de mici! daca acolo sunteti pe lungimi de unda total diferite, in cele din urma veti ajunge la concluzia ca nu merge. ai nevoie de cel putin 50% compatibilitate ca sa mearga, iar daca sexu e 50% in opinia mea. faceti voi calculele. happy