| Eu_8005 a întrebat:

Cat mai multe bancuri amuzante va rogbig grinbig grin...promit fundabig grin scuze de categorie.

6 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Google la putere.nai stiut?

| blaxy a răspuns:

Mda.tot pe google apar toate.si inca plus la asta trebuia sa scrii la alta kategorie.da ma rog. daca te-a ajutat cu ceva ca ai postat-o aici. oricum sorry daca team suparat cu ceva

| blaxy a răspuns:

Nu inteleg de ce ai pus intrebarea la kategoria data daca nu are nici o legatura cu asta

| Eu_8005 explică:

Blaxy poate mai stie cineva glume noi.nu te-ai gandit?winking

| Eu_8005 explică:

Am postat-o aici pentru ca e cea mai solicitata categorie.nu inteleg de ce puneti raspunsuri la intrebari care nu se refera la tema... daca nu stii nici un banc nu mai raspunde! doamneeestraight face

| Eu_8005 explică:

Am mai zis...E cea mai Solicitata Categorie!straight face