| HereToHelp123 a întrebat:

Ce as putea sa ii fac cadou iubitului meu cand implinim un an? As vrea sa fie ceva special, nu un simplu cadou...nu stiu, ceva idei? big grin Fundita! happy

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Aniversarea de un an ar trebui sa fie in jurul acelui an petrecut impreuna. Eu i-as lua 12 ciocolate cu cate 12 biletele in care sa scriu cate ceva despre fiecare luna pe care am petrecut-o impreuna. Sau as face un jurnal in care sa pun poze cu noi, sa astern amintiri si ganduri pentru el. Sunt multe lucurui pe care le poti face. Poti sa afli mai multe idei aici http://www.surprizewow.com/blog/

| HereToHelp123 explică (pentru andru10best):

Multumesc mult! happy Sunt o gramada de chestii interesante pe site si nici nu stiu pe care sa o aleg! laughing

| andru10best a răspuns (pentru HereToHelp123):

Este suuuuuper ca iti plac.

9 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Poti sa-i faci o declaratie de dragoste din aia foarte cutee (chair sat-i faca o fata o declaratie de dragoste mai rar -aww
2-Eu zic ca daca mergeti unde v-ati cunoscut sigur va fi emotionat
3-Daca a fost eu stiu undeva unde exista copacei -Poti sa va inscriptionati numele pe un pomisor -Spunandu-i ca ti-ai dori sa facet-i asta in fiecare an si ca, cum creste pomisorul speri ca si Dragostea voastra va creste peste ani...
4-Cupara-i ceva ce il reprezinata
5-Rasfata-l cu o cina romantica chiar daca e barbat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zicea cineva de o lista cu 100 de motive pentru care il iubesti, cautale laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| Keith a răspuns:

Sunt mai multe optiuni,eu acum iti dau cateva idei.Ii poti pregati o petrecere surpriza cu ocazia aniversarii de un an,il poti invita la tine acasa,cu lumina stinsa in camera intr-un cadru romantic cu petale de trandafiri in forma de inima pe pat,cu lumanari parfumate,cu o sticla de sampanie,asta daca ti-ai inceput viata sexuala cu el,surprizandu-l si cu un cadou de ce nu? Un ceas de mana, un parfum de marca, incaltaminte de marca etc, sunt o multime de variante, acum tu alegi sau poti face rezervare intr-un restaurant select.Bafta!

| SatanLovesYou a răspuns:

Scrie "Luceafarul" de mana, ca dedicatie.
laughing