| mispis a întrebat:

Ce ati face daca nu ati avea cu cine iesi in oras, sa va plimbati/la un suc? Daca prietenii vostri ar fi ori la tara, ori in alta tara? Eu chiar nu stiu si m-am saturat de stat ca proasta in casa.straight face

5 răspunsuri:
| andreycristiano a răspuns:

Fa-ti un prieten! Baietii se lasa usor cuceriti (printe care si eu big grin): Alege si tu unul cu personalitate singur si date pe langa el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te-as invita in orash...sa ne distram amadoiwinking

| tony09 a răspuns:

In primul rand fa-ti niste prieteni sau poate ai, incearca sa fii mai sociala, mai bagareata si daca esti timida sa stii ca nu ai nimic de castigat.

| PauL_9702 a răspuns:

Dupa parerea mea sa iti formezi un grup de prieteni pe care sa te poti baza si cu care iti poti petrece o parte din timp.sunt cam in aceeasi situatie lasa-mi un id daca te intereseaza sa mai vb, succes!

| Giankrlo a răspuns:

Eu te-as invita in orash.sa ne distram amandoi.