| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti?
As dori sa va dati si voi cu parerea adica ce parere aveti despre astahappy:
" Poi eu cred ca fostului meu prieten ii mai place de mine si ink tine la mine. Daca il intreb radebatting eyelashes. oricumhappy. azi i-am zis sa vina la mine si a zis ca vine daca sunt singura acasa si asa dar am fost dar el nu a putut veni chiar atunci. oricum ce ii zic nu ma refuza... daca il intreb daca o sa mai vrea sa fim impreuna imi zice deocamdata e bine asa ca suntem prieteni. oricum ce credeti ca ii mai place de mine?
mai vrea sa fie cu mine?
Ce credeti?
Credeti ca as mai avea o sansa cu el? stiu ca se va intoarce la mine. big grin oricum eu asa cred.
nu ma refuza din ce ii zic.big grin; x. e bine
voi ce credeti ar mai vrea sa fie impreuna?:*.
dau fundita + vot:*-*kisskiss

Răspuns Câştigător
| DeliciousMe a răspuns:

Eu cred ca nici el nu stie ce vre. gen vrea sa vn la tine si face tot ce ii zici deci clar te place mai simnte ceva pentru tine. dar nu vrea sa va impacati deci probabil vrea sa schimbe ceva in viata lui poate vrea sa vada daca isi poate face alta prietena dar te tine pe tine aproape in caz de nu reuseste sa se impace cu tine. acum asta e parerea mea. vb cu el si zii ce vrei tu de fapt? ne impacam ok vb suntem impreuna daca nu gata s-a terminat tot. si vezi si tu cum reactioneaza

3 răspunsuri:
| Licurici_1572 a răspuns:

(6 August 2011 23:55 )

DeliciousMe a răspuns:

Eu cred ca nici el nu stie ce vre. gen vrea sa vn la tine si face tot ce ii zici deci clar te place mai simnte ceva pentru tine. dar nu vrea sa va impacati deci probabil vrea sa schimbe ceva in viata lui poate vrea sa vada daca isi poate face alta prietena dar te tine pe tine aproape in caz de nu reuseste sa se impace cu tine. acum asta e parerea mea.

| Lexycesium a răspuns:

Din ce ai spus tu,as putea deduce ca el inca te mai place, si ca probabil ati mai avea sanse sa va impacati, dar depinde si de ceea ce iti doresti tu.Adica,eu cred ca ar fi mai bine sa analizezi situatia inainte,acum depinde si motivele pentru care v-ati despartit. Daca si tu il mai placi,ai putea sa-i propui sa mai dati o sansa relatiei, din cate ai spus si tu, nu cred ca te`ar refuza.Bafta:*

| anonim_4295 a răspuns:

Intreaba l...si daca rade din nou insista...baftahee hee