| pyk732 a întrebat:

Cum a fost primult vostru sarut. Dar la ce varsta?

7 răspunsuri:
| Ozanaf a răspuns:

La 11 ani cu un amic. A fost super. Apoi m-am sărutat cu el toată ziua.

| OnuOnulică a răspuns:

A fost frumos happy la vârsta de 13 ani a fost primul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul meu "sărut" a fost cu o mătuşă libidinoasă când aveam vreo 3 ani... Nu ştia să pupe pe obraz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13 ani

| CosminC86 a răspuns:

Prima oara m-am "pupat" cu o bicicleta la 13 ani.

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Cred că aveam vreo 13 ani, sau aşa ceva, şi a fost naşpa. Mă rog, pe moment mi s-a părut cel mai frumos lucru care se putea întâmpla. Băiatul în cauză se purta oribil cu mine, şi toată lumea îşi dădea seama de asta, în afară de mine. Eu aveam impresia că mă place. Într-o zi, mi-am făcut curaj să îl sărut când mergeam spre casă, dar după ce am făcut-o m-am intimidat, i-am zis "ceau" şi am plecat. laughing

| Stefania_Morosan_1993 a răspuns:

Superb intr-un tren plecase si trenullaughingla 15 ani si jumatate