| Horodniceanu_Cristina_1977 a întrebat:

Ce inseamna cand il visez baiatul pe care il plac?
Fara glume, va rog.

Răspuns Câştigător
| n1445 a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic, nici ca se gandeste la tine, nici ca te place, nici ca o sa fiti impreuna etc. In general visele se leaga de lucruri la care ne-am gandit sau le-am vazut de-alungul zilei sau in alte zile. Poate ca ai avut vise care spui ca nu au nicio legatura cu ce ai facut in ziua respectiva, dar subconstientul tau stie mai bine. daca l-ai visat inseamna ca te gandesti la el si este ceva normal daca il placi.

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Inseamna ca vei fi calcata de tren

| Florentina9210 a răspuns:

''Ca se gandeste la tine'' laughing

| UnBroken2016 a răspuns:

Ca te gandesti prea mult la el.

| seth2016 a răspuns:

Daca baiatul e crush-ul tau, crush-ul in vis simbolizeaza sentimentele tale fata de el sau un obiectiv al tau.

| Nyy2003 a răspuns:

Nu se intampla nimic.Este normal.Inseamna ca il placi prea mult.

| andreispeed250 a răspuns:

Inseamna ca te gandesti la el.Simplu.

| banana54 a răspuns:

Inseamna ca te gandesti foarte mult la el si creierul tau proceseaza mereu. E bine